Akce

Fler Offline

Sbírání kytiček

Podzim přeje nejen sychravému počasí, ale i indoorovým prodejním akcím s originálními designovými šperky, předměty, módou a dalšími hezkými kousky. Novinkou mezi mnoha prodejními akcemi je jednodenní Fler Offline prodejní svátek.


Kdo nezná Fler, jakoby nebyl. Fler je největším prodejním webem s originálními handmade výrobky známých i neznámých českých návrhářů a designérů. Jsme národ šikovných a podnikavých lidí a tento sympatický web je toho důlazem.

Kdo nechce zapadnout do šedi a uniformity, vydá se na stránky www.fler.cz a zajisté si tam vždy něco vybere – ať už jsou to jen maličkosti – naušnice či brož, či větší kousky v podobě sukní, kalhot, dokonce i svatebních šatů. Na Fleru se dají trávit hodiny času při hledání toho pravého pro vás samotné, či vaše milované.

Poprvé za celou dobu fungování tohoto webu se jeho tvůrci rozhodli udělat prodejní akci i mimo něj, takže si budete moci prohlédnout výrobky na vlastní oči a rovněž se i s většinou designérů setkat osobně naživo.

Fler Offline se koná v neděli 27. listopadu v Michnově paláci na pražském Újezdě od 11.00 – 19.00. Seznam prodejců je dlouhý, takže zde nebudeme vyjmenovávat. Přijďte se raději podívat do Michnova paláce osobně. Třeba tam naleznete vtipný nebo zajímavý dárek pro svoje blízké. Součástí akce budou doprovodné workshopy, nebude chybět ani kavárna a to hned od Doubleshot – jedné z nejlepších pražíren kávy u nás, dětský koutek a mnoho dalšího.


Více podrobností o celé akci naleznete na http://www.fleroffline.cz/.

Foto: www.fler.cz
Zdroj: www.fler.cz
Připravila: Magda
23.11.2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků