Už jste slyšeli o značce Frigo? Jde o spodní prádlo, jež má vyřešit problém všech mužů, kteří se necítí pohodlně při dlouhém sezení na obchodních jednáních, při jízdě v autě, při různých sportech apod. Ve všech těchto situacích muži čelí nepříjemnému tření kůže v oblasti třísel, nedostatku ventilace a regulace teploty.

FRIGO není jen pánské spodní prádlo. Přináší totiž mužům mnohem více. FRIGO přináší revoluci v oblasti pánského spodního prádla, kde z hlediska funkčnosti nebylo dosud příliš invencí. Kromě toho, že trenky vznikly a jejich nošení se stalo u většiny mužů každodenností, se po několik desítek let nic nedělo. Před pár lety byl veřejnosti představen unikátní patentovaný vynález, dokonale testovaný a neustále vylepšovaný.
 

 FRIGO Sport

FRIGO Sport

Za celou myšlenkou stojí obchodní manažer švédského původu Peter Söderström. Idea se zrodila jednoduše během dlouhých sezení při nekonečných obchodních jednáních, kdy se on i jeho kolegové nepříjemně ošívali. Důvod byl prostý. Pánské spodní prádlo evidentně neposkytovalo žádný komfort ani ostatním mužům. Vždyť logicky vzato vychází z principů ženského spodního prádla, kdy je vše přitahováno látkou k tělu. Zamýšlel se tedy nad tím, co udělat, aby se cítil pohodlněji. Řešení působí vtipně, ale nepříjemné pocity odstranilo snadno. Peter Söderström vystřihl do svých boxerek otvor, své mužství prostrčil ven, a aby si nepřipadal tak „nahý“, navlékl si na genitálie ponožku. Tak bylo vše lehce odtaženo od těla a nepříjemné tření v intimních partiích zmizelo. Pod taktovkou módních návrhářů pak místo ponožky vznikla na vnitřní straně trenek speciální kapsa, která fixuje pánské přirození na jednom místě. Pružná barevná šňůrka obepínající kapsu zevnitř slouží k ještě kvalitnějšímu zafixování a zároveň je symbolem stylu, který FRIGO představuje.

Svůj nápad předvedl Peter Söderström nejdříve rodině a kamarádům a poté i sportovcům z různých odvětví. Jelikož se setkal s velmi pozitivními reakcemi, dostalo spodní prádlo FRIGO jméno i podobu. Krejčí a přední světoví návrháři se chopili FRIGA z hlediska stylu, designu a vhodných materiálů. Více informací na www.frigounderwear.cz

Připravila: Katka
Foto: archiv Frigo
3.9.2010

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků