Krása

Funkční oblečení: módní a trendy

Sbírání kytiček

Nejste žádná velká sportovkyně a za pojmem funkční oblečení si představujete něco ne příliš trendy? To jste ještě neviděla novou kolekci funkčního oblečení od švédské značky DIDRIKSONS1913.

Uvidíte, že speciální oblečení si dnes můžete pořídit nejen na sport či outdoorové aktivity, ale také do města. Sto let zkušeností s nepříznivým počasím umožnilo vytvořit další novou kolekci ORIGINALS 1913. Tentokrát pro podzimní a zimní dny s proměnlivým počasím, kdy vítr, déšť či sníh nedostanou šanci.

Pevné a podlepené švy, trvanlivé mědí potažené zipy, knoflíky a druky nesoucí jméno značky a pořádné kapsy. Všechny tyto vychytávky oblečení zajistí naprostou větru a vodě odolnost. Ve spojitosti s nevšedním skandinávským designem nabídnou také komfortnost a originalitu oděvu. Ať již vyrazíte na procházku městem, do práce nebo na výlet, kolekce ORIGINALS 1913 je ta pravá volba!

Nezanedbatelným faktorem oblečení této značky je snadná údržba – nepromokavé oblečení (pláštěnky a nepromokavé sety) stačí pouze otřít hadříkem, případně omýt proudem vody. Ostatní produkty lze prát v pračce na 40 °C.

Luxusní zateplená bunda s kožešinou Angelina

Zateplená bunda s kožešinou Angelina
Mírně zateplená bunda s kožešinou Martha

Dámská luxusní zimní zateplená bunda s prodlouženým zadním dílem a luxusní kožešinou v kapuci. Naprosto odolná větru i vodě.

 

Elegantní mírně zateplená bunda s kožešinou Martha

Dámská zimní mírně zateplená bunda prodloužené délky s módním zapínáním. Naprosto odolná větru i vodě.

Zimní zateplený kabát Mary

Pro ty z vás, které máte raději kabáty se hodí dámský zimní zateplený kabát s kožíškem v zádové části a v kapuci. Naprosto odolný větru i vodě.

 

Zimní zateplený kabát Mary
Barevné zimní zateplené bundy Karen

Barevné zimní zateplené bundy Karen
 

Máte-li ráda barvy, podívejte se na dámskou zimní zateplenou bundu prodloužené délky. Naprosto odolná větru i vodě. Vybrat si můžete z pěti barevných variací.

Více informací najdete na www.didriksons1913.cz.

Komerční prezentace
Foto: DIDRIKSONS1913
17. 10. 2014
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků