Rodina

Gardena domácí vodárna 4000/5 eco Comfort

Sbírání kytiček

Máte chatu, či chalupu a potřebujete si zajistit dostatek vody nejen pro zajištění chodu domácnosti, ale i na zalévání? Podívejte se na domácí vodárnu od Gardeny.

Nová domácí vodárna Gardena 4000/5 eco Comfort s výkonem 850 W a maximální kapacitou 3500 l/h je ideální pro víkendové chaty či chalupy. Využijete ho nejen pro automatické zásobování domácnosti vodou, ale i na zalévání zahrady. O čerpání vody se prostřednictvím tlakového čerpadla stará bezúdržbový kondenzátorový motor s vysokou účinností. Motor má tepelnou pojistku proti přetížení, která automaticky odpojí provoz čerpadla v případě jeho přehřátí.

 

Vodárna Gardena 4000/5 eco Comfort je vybavena eco módem, ve kterém je vypínací tlak nižší a přístroj tak funguje na plynulý eco- provoz, jehož výhodou je úspora energie až o 15 % oproti normálnímu provozu. Podle potřebného objemu vody je možné vypínací tlak nastavit a zohlednit tak využití vody pro domácí spotřebu či na zahradní zavlažování. Efektivní využití vodárny zaručují tři výstupy na výtlačné straně, připojit můžete několik zavlažovacích přístrojů současně. Velkoobjemová nádrž vodárny má kapacitu 24 litrů.

Komfortní ovládání umožňuje integrovaný multifunkční spínač, který slouží také k nastavení automatického či ručního provozu – ten si můžete zvolit v případě potřeby většího průtoku. Samonasávání je optimalizováno pomocí ručního kontrolního ventilu. Vodárna je vybavena čistícím filtrem chránícím čerpadlo před nečistotami a pískem. Bezpečnost používání zaručuje integrovaná automatická pojistka chodu nasucho s výstražnou světelnou kontrolkou na panelu vodárny.

Integrovaný multifunkční spínač

 

Gardena poskytuje 5-ti letou záruku na bezúdržbový provoz nádrže – není tak nutné měnit membránu ani doplňovat vzduch.

Více informací o vodárnách Gardena na www.gardena.cz.

 

Komerční prezentace
Foto: Gardena
11. 6. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků