Krása

HAIR MAX TOUR 2013 UVEDL NOVÉ TRENDY ÚČESŮ A BAREV

Sbírání kytiček

Jedna z největších kadeřnických show s českými a zahraničními kadeřníky v ČR HAIR MAX TOUR 2013 představil nové trendy účesů a barev.

Jedna z největších kadeřnických show s českými a zahraničními kadeřníky v ČR HAIR MAX TOUR 2013 představil nové trendy účesů a barev.

Nové účesové trendy

 
V Brně a v Praze proběhla jedna z největších kadeřnických show Hair Max Tour 2013, která návštěvníkům představila zástupce pěti značek vlasové kosmetiky dostupné v České republice. Kromě stálic Davines, Indola, Londa a L´Oréal ve spolupráci s Haute Coiffure Francaise se zde představili také zástupci novinky na českém trhu – Hair Company. Krátké sestřihy, geometrické tvary, studené i teplé odstíny barev. To jsou hlavní trendy, ve kterých budete in.

Světově uznávaná kadeřnice Candice Wyatt-Minter

 
Jako první se předvedla Candice Wyatt-Minter zastupující značku Davines, která i minulý rok zamířila do České Republiky, aby na Davines Show 2012, světově poprvé představila kolekci Vitruvian.

In jsou krátké sestřihy v extravagantních barvách

Letos opět přinesla svou nejnovější tvorbu, kolekci Faced, která byla barvami i střihy inspirována drahými kameny. Kolekci dominuje mnoho odstínů blond doplněné o další extravagantnější barvy, např. modrou.

Zajímavé střihy a tvary. V těchto účesech budete za hvězdu

Stejně jako barvy, i střihy jsou zvláštní, jedinečné a nemálo extravagantní. Candice Wyatt-Minter je světově uznávaná kadeřnice působící v Jihoafrické republice. Zde vlastní kadeřnictví Wyatt Hardressing and Barbering, kde mimo jiné i sama stříhá. Také zahájila výuku svého zvláštního stylu stříhání v Advanced Hair Academy.

Kadeřník Gašpera Karničan, ambasador značky Indola

 
Dále následovala velmi inspirující vlasová show v podání Gašpera Karničana, ambasadora
značky Indola. Ten předvedl nejnovější kolekci značky Indola na 10 modelkách nesoucí
název Street Style Collection 2013. Při této příležitosti nejen komentoval a upravoval lehce vlasy modelek, ale také diváky seznámil s novými vlasovými přípravky, které nejen ukázal přímo na modelkách, ale též je rozdával divákům.

Modelky představily novou kolekci Street Style

 
Gašper Karničar je slovinský kadeřník působící po celé Evropě, kde v mnoha seminářích radí kadeřníkům. Mimo jiné působí jako vlasový stylista, kdy se podílí svým kadeřnickým umem na tvorbě filmů, reklam a různých vlasových show. Jeho tvorbu můžete najít také v různých fashion magazínech.

Krásné střihy a účesy jsou velkmi šik

 
V druhé části show byla představena novinka na českém trhu, kterou představuje značka Hair Company. Ta se specializuje na výrobu vakuovou technologií, která zabraňuje kontaminací produktů bakteriemi. Mimo jiné se také zajímá o životní prostředí a dbá na zdraví svých zákazníků. Pro milovníky nestárnoucí blond barvy, zde byla představena Londa – Hydro Blond by Londa Professionals. Stále inspirující blond odstíny v podání profesionálního týmu Londa.

Hair Max show přinesla mnoho trendů a novinek

Po kratší přestávce se představily další dvě značky, které jsou již jistě známější běžnému uživateli z drogerií. Tou první byla Londa Professional. Zde se předvedla mimo jiné také produktová novinka, a to krásné nové odstíny blond barvy nesoucí název Hydro Blond. Na ukázce tvorby kreativních extravagantních účesů se podíleli David Blatný, Jiří Horák, Ivana Urbanová, Martina Vinklářová, Radana Marešová, Lucie Černotská a Andrea Daňková.

Extravagantní účesy braly dech

 
O poslední vystoupení se postarala značka L’Oréal Professionnel, kdy v jejím jménu
své umění předvedli čeští kadeřníci v L’Oréal Show Haute Coiffure Francaise. Na HCF
show, nesoucí název Vysoké kadeřnické umění, se představil pětičlenný tým kadeřníků z
nejlepších českých salonů pod vedením prezidentky asociace Ireny Vavruškové a kreativní ředitelky Petry Měchurové. Nejprve na scénu nastoupily modelky s prvotní přípravou pro účesy (ohony, přidané barevné prameny), které začali kadeřníci upravovat. Ačkoliv účesy upravovaných modelek byly dominantně v bílých barvách, mezi nimi pravidelně procházely další modelky, které na sobě měly již hotové stejné účesy, tentokrát ovšem v pestrých barvách.

Velkolepá vlasová show se neobešla bez kreativního make-upu, který vytvořil tým absolventů Make-Up Institute Prague pod vedením vizážisty Sashi W. Isara a Claudie Marčekové. Krásné líčení pro vlasové značky Davines a Hair Company se snoubilo s dokonalými účesy.

Hair Max Tour navazuje na dlouholetou tradici veletrhu Hair Max, největšího kadeřnického veletrhu a kadeřnických show v ČR, který se pravidelně konal od roku 2006. Na HAIR MAX TOUR se každoročně předvedou nejnovější trendy a kolekce předních značek profesionální vlasové kosmetiky.

Autor: Jana
Foto: Hair Max Tour 2013 / Make-Up Institute Prague
29. 11. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků