Shopping

Celebrity představily novou kolekci Halens

Sbírání kytiček

Zásilková společnost Halens (dříve Quelle) představila minulý týden novou kolekci pro nadcházející podzim a zimu. Zajímavé modely, celebrity, krásné modelky a atraktivní prostředí Marina Grosseto Ristorante přilákaly na přehlídku také Báru Basikovou s dcerami, Milušku Bittnerovou, Šárkou Ullrichovou, Karlu Mráčkovou a plastického chirurga Jana Měšťáka.

Na „předváděcím molu“ zazářili nejen profesionální modelky a modelové, ale také známé osobnosti – herečky Anna Polívková, která si den před svou první přehlídkou zlomila ruku, Michaela Maurerová a Andrea Kerestéšová, zpěvačka Dasha nebo moderátorky Štěpánka Duchková a s dcerou Natálkou Klára Doležalová, která večerní akci zároveň uvedla: „Je to pro mě příjemná změna. Poslední dobou se věnuji především moderování, přípravě natáčení druhého CD písniček pro děti a roční dcerce Mie. Největším překvapením je pro mě dříve spíše stydlivá dcera Natálka, která se nyní sama nabídla, že se mnou půjde jako modelka,“ svěřila se krátce před přehlídkou Klára Doležalová. Míša Maurerová po prohlédnutí nového katalogu prohlásila: „Ačkoliv běžně nenakupuji prostřednictvím katalogů, značka Halens mě nadchla – má šmrnc a konkuruje modelům vyšší cenové kategorie.“


Módní trendy Halens reflektují současný trend: siluety se zvýrazněnými rameny a siluety zužující se směrem dolů. Podzimní móda je plná poutavých kontrastů – strohé detaily se střídají s něžnou pletáží, žerzejem, či šifonem; nadčasová černá ostře kontrastuje s jemnými pudrovými odstíny růžové a šedé. Nechybí ani zářivé doteky kontrastních odstínů, hitů sezóny, fialové, smaragdové či podzimní rezavé. Všechno perfektně sedí, barvy, tisky, látky, včetně doplňků s efektními detaily. Velký zájem se předpokládá u tunik v různé délce, vest, prošívaného svrchního oblečení a nejrůznějších typů džín s pohodlím strečových materiálů.


Potvrzuje to i Dušan Chrástek, módní specialista, který připravil přehlídku Halens: „Zásilkový obchod Halens se snaží svým zákazníkům nabídnout oblečení podle posledních módních trendů a klade také důraz na pohodlí a kvalitu materiálů. Kolekce podzim – zima 2010/11 je specifická především velkým množstvím pletených svetrů a vest, rozsáhlým výběrem džínové módy a také nabídka obuvi je naprosto ohromující! Velké hity – džínové legíny, tuniky s kamínkovými aplikacemi a „rockový look“ oděvů s kovovými druky – v kolekci nesmějí chybět!“

Halens s.r.o. nabízí v České republice sortiment několika značek. Hlavní podíl mají Halens a Cellbes, participují také dánský Bon’a Parte a britský Next. Zboží mohou zákazníci objednávat prostřednictvím tištěných katalogů a také přes e-shop na adrese www.halens.cz, nebo v kterémkoliv ze tří set kamenných obchodů. Společnost Halens se orientuje na moderní zásilkový obchod, výrazně se soustřeďuje na dámskou, pánskou a dětskou módu.

Připravila: Zuzana
Foto: Halens, s.r.o.
29. 9. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků