Volný čas

Hill´s Pet Nutrition a Iva Frühlingová nadělovali pejskům v útulku

Iva Frühlingová je známá zpěvačka, která má ráda zvířata. Na začátku prosince se dokonce ujala místa v porotě soutěže Můj malý velký hrdina, která je věnována pejskům malých plemen.

V rámci možností se Iva snaží zvířátkům pomáhat, i proto uvítala možnost předat krmivo do malého útulku mimo Prahu. „Těší mě, že jsem mohla navštívit nějaký malý a méně známý útulek, kde je pomoc opravdu potřebná“, poznamenala Iva.


O potřebnosti takové pomoci se ostatně mohla přesvědčit hned po příjezdu do psího útulku v Hněvicích. Provozovatel útulku, pan Mrhal, ji provedl mezi kotci se čtyřnohými chlupáči. U některých z nich byla cesta do útulku opravdu dlouhá a strastiplná.
Iva nepřijela na návštěvu do útulku s prázdnou. Společně se společností Hill´s Pet Nutrition je podarovala superprémiovým krmivem.


Krmivo Hill´s psům rozhodně zachutnalo, protože balení granulí, které Iva držela v ruce, se během chvilky povážlivě vyprázdnilo. Iva Frühlingová si den v útulku mezi pejsky užila a z Hněvic odjížděla s pocitem, že tři desítky svěřenců útulku pana Mrhala budou mít přece jen o něco veselejší a chutnější Vánoce. „Cítím se nabitá energií a mám radost, že jsem se mohla podílet na něčem, co těmto pejskům opravdu pomůže“, dodala Iva.

Připravila: Katka
Foto: Hill´s
11. 1. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků