Volný čas

Horoskop na září 2023

Sbírání kytiček

Prvnímu podzimnímu měsíci vládne znamení Panny. Jde o znamení zemské a pohyblivé, které má velký vliv na práci. Člověku dává schopnost pracovat tvrdě, věnovat pozornost detailům, vynalézavost a přizpůsobivost. Při poškození se může projevit přehnaná kritika a sobeckost.

Beran (21.3. – 19.4.)

V září nemáte moc chuti vrhnout se do velkých plánů. Udělejte si čas na dokončení rozdělaných úkolů a sběr informací k těm novým. V říjnu a listopadu se věci začnou hýbat, tak ať jste připraveni. Uklidněte se, nechte se vést a stanovte si priority. Mohou vás čekat mnohá nedorozumění, technická porucha a podobné komplikace. Podzimní rovnodennost přináší harmonii do vašich vztahů. Budete mít trochu méně energie. Nebojte se opřít o své přátele. Rutina a rituály vám pomohou udržet stres na uzdě. Zůstaňte flexibilní a trénujte trpělivost.

Vyřešte všechny své staré resty, které vám komplikují život. Dbejte na jasnou komunikaci. Ujistěte se, že všichni rozumí tomu, co od nich očekáváte. Budete-li podepisovat nějakou smlouvu, dvakrát si ji přečtěte. V září vás bude ovlivňovat touha po romantice. Září je příznivý měsíc pro vztahy. Nebojte se riskovat. Mějte trpělivost a netlačte na pilu. I ve vztazích si dejte pozor na komunikaci. Můžete být v pokušení vytvořit drama, abyste někoho rozhoupali k akci. Není to dobré řešení.

Býk (20.4. – 20.5.)

V září vás čeká zábava i pár překážek, které budete muset překonat. Září je pro vás hravým a vášnivým obdobím. V některých oblastech přesto můžete pociťovat zpomalení. V září se začnou harmonizovat vaše mezilidské vztahy. Dokončete staré projekty, spojte se se starými přáteli. Dávejte si pozor na stres a věnujte péči svému fyzickému i duševnímu zdraví. Buďte trpěliví a proaktivní, protože spousta věcí začne příští měsíc dávat smysl. Buďte pozorní a vnímejte vesmírné signály. Nechcete se smířit s tím, že pomalu končí léto. Ještě nás čekají teplé dny, tak si je užijte naplno.

Čeká vás podzimní romantika a přitažlivost. Ale nikam nespěchejte. Může se dokonce objevit i nějaký starý milostný zájem, což může přinést zmatek a smíšené pocity. Možná jste měli jen touhu někoho vyhledat. Dejte si pozor, abyste nevytvořili drama. Pokud jste v minulosti potkali skvělého člověka, ale okolnosti nepřáli lásce, můžete dostat novou šanci. I když se vám možná točí hlava, nikam nespěchejte. Važte slova a vyhněte se pobuřujícím komentářům. Vaše upřímnost nemusí být úplně pochopena. Můžete zjistit, že vás zaujal člověk, který vlastně není váš typ. Může vás zaskočit nečekané těhotenství. V září u vás začnou sílit otázky vaší identity. Dejte si čas na přehodnocení svého života. Na konci září bude načase začít žít trochu zdravěji. Pokud cítíte nějakou zášť nebo naštvanost, uvolněte ji v úplňku. Přestřihněte vazby s energickými upíry a toxickými situacemi.

Blíženci (21.5. – 20.6.)

Možná se v první polovině měsíce nebudete cítit úplně ve své kůži. Ve vztazích vám v létě nebyly hvězdy moc nakloněny. To se teď změní a můžete si užívat podzimní flirtování. Bez námahy budete přitahovat pozornost ostatních. Po aktivním létě potřebujete trochu regenerace. Pozor na komunikaci s rodinou. Čeká vás emocionálně vypjaté období. Probíráte se starými zradami a zpracováváte těžké emoce. Je čas na léčení starých ran. Nic si nevynucujte a jděte s proudem. Uklidněte se uměním, hudbou nebo jógou.

V září otevíráte srdce rodině a budujete svůj domov. Nezadaní můžou začít nový vztah. Čeká vás romantika. Dopřejte si výlety a večírky. Budete zářit sebevědomím. Buďte svým magnetickým a zářivým já. Jen se ujistěte, že střílíte zamilované šípy tam, kam opravdu chcete. Nenamlouvejte si, že cítíte zájem někoho jiného.

Rak (21.6. – 22.7.)

V září možná nepůjdou všechny věci podle plánu. Budete muset řešit komplikace jak s lidmi, tak s technikou. Zálohujte si všechna data. Buďte trpěliví. Aspoň do vašich vztahů se vrátí lehkost. Pokud jste měli potíže s financemi, v září by se měly konečně ustálit. I vaše kariéra nabere lepší kurz. Pokud máte nějaké nápady, nechte si je v září raději pro sebe. Nezapomeňte si je zapsat a komunikujte je až později.

Nastává období, kdy i jinak příjemní lidé budou méně vstřícní. Buďte opatrní na to, co říkáte, píšete, mailujete. Vždy si vše pořádně ověřte. Pokud je to možné, odložte podpis smluv a závazky k závažným věcem. Je to ideální čas k revizi všech plánů. Přehodnoťte i své sociální kontakty. Je čas dokončit vše, co jste začali. V polovině měsíce můžete potkat zajímavé lidi, kteří budou ve vašem životě hrát významnou roli. Ke konci měsíce byste si měli odpočinout a věnovat se rodině. Na konci září by se mohla pohnout i vaše kariéra. Váš milostný život je konečně na vzestupu. Začněte se hezky oblékat a rozhlížet kolem sebe. Některé páry mohou začít řešit posun svého vztahu vpřed. Sestěhování se, založení rodiny apod. Svobodní raci budou muset vylézt ze své ulity a začít komunikovat.

Lev (23.7. – 22.8.)

Léto pro vás nebylo nejlehčí, ale dobře jste to zvládli. Máte pocit, že to nejste úplně vy. Začne se vám dařit v lásce. Buďte v klidu a snažte se vidět příležitosti kolem sebe. Jste připraveni pustit se do podzimních dobrodružství. Možná jste se zabývali starými věcmi a řešili jste stará zranění. Nyní máte kosmickou zelenou, abyste uchvátili nové partnery.

Neberte toho na svá bedra více, než zvládnete. Dokončete vše, co máte začaté a hlídejte si svůj rozpočet. Zálohujte svá data a odstraňte ze svého života všechen chaos. V polovině měsíce by se vám mělo začít dařit v práci a polepšíte si i finančně. Můžete dostat nečekanou nabídku a budete se muset rychle rozhodnout. Na konci měsíce budete věci zvládat s větší lehkostí. Zlepší se i vaše komunikace s ostatními. Můžete být v pokušení vrhat se do všeho po hlavě. Budete mít více energie a sebevědomí.

Panna (23.8. – 22.9.)

Můžete se cítit nepochopeni. Na začátku září budete mít pomalý rozjezd. Nikam nespěchejte. Stanovte si priority a vše si pořádně promyslete. Upřednostněte své potřeby a stanovte si plán. Druhá polovina měsíce už bude příznivější. Udělejte si výlet a získejte nový pohled na svět. Na konci září se zaměřte na praktické věci. Dávejte si pozor na své výdaje.

Na konci měsíce se může posunout i váš vztah. Plánování těhotenství, zásnuby apod. Na povrch mohou vyplavat stará tajemství a emoce a vy můžete být překvapeni intenzitou svých pocitů. Možná se vyrovnáváte se ztrátou nebo zlomeným srdcem. Dejte si pozor, ať své starosti příliš nepřenášíte na své přátele. Cítíte touhu získat trochu stability. Svobodné panny mohou začít koketovat se spolupracovníkem. Páry by si měly promluvit o financích.

Váhy (23.9. – 22.10.)

V září nikam nespěchejte. Váš čas teprve přijde. Podzimní rovnodennost vrátí do vašich životů rovnováhu. Můžete se cítit citlivý a zpracovávat těžší emoce. Nebojujte s tím. Relaxujte, choďte brzy spát. Možná máte někomu odpustit nebo se s něčím smířit. Pokud živíte křivdu, bolí to jen vás. Pozor na to, že v první polovině měsíce vám může někdo zatajit důležité detaily nebo vykreslovat situaci lepší, než je. Nechte vše plynout.

V polovině měsíce se začne vše obracet k lepšímu. Možná se vám podaří ukončit toxický vztah. Nebo potkáte spřízněnou duši. Mile překvapit vás může i přísun peněz. Buďte otevření. Na konci měsíce můžou nezadaní poznat někoho zajímavého a zadaní prohloubit svůj vztah. V září máte charisma a možná toužíte po změně vzhledu. Užívejte si pozornost i lichotky. Jste plni touhy, ale dejte si pozor na zášť.

Štír (23.10. – 21.11.)

Zamyslete se nad tím, jací lidé vás obklopují. Zpřetrhejte vazby s lidmi, kteří vás vyčerpávají. Ukončete závazky, které nikam nevedou. Poohlížejte se po nových lidech, kteří mohou v září rozšířit váš okruh známých. Nespěchejte. Jen buďte otevření. Zároveň se spojte s lidmi, které jste dlouho neviděli. Dávejte si pozor, co zveřejňujete na sociálních sítích. Zálohujte svá data. Nebuďte zbrklí. Pokud se v práci necítíte příliš jistě v některých věcech, vše si promyslete, než řeknete jasné ano.

Váš vztah by mohl v září lehce ochladnout. Možná jste šli příliš rychle vpřed. Zpomalte a netlačte na pilu. Nebojte se, věnujte se více sobě a vše se zase dá do pořádku. Zase se dostanete na stejnou vlnu jako váš partner. Do poloviny měsíce dostatečně odpočívejte a vnímejte věci kolem sebe. Na konci měsíce budete mít více sil. Klidně absolvujte nějaký kurz, věnujte se cvičení a snažte se zdravě stravovat. V září vám prospěje týmová práce. I v oblasti kariéry se zaměřte na to, co je důležité. To ostatní ukončete.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Jste na vrcholu sil. Prospěje vám spolupráce s ostatními. Poznávejte nové lidi. Tento měsíc jim nic neslibujte. Neopomeňte osvěžit i své staré profesní kontakty. Pokud máte pocit, že váš vztah trochu uvadá, podívejte se na něj z nové perspektivy. Konec měsíce opět přinese do vašeho vztahu romantiku. Dávejte na sebe pozor, zdravě jezte a obklopte se rodinou.

V profesním životě se zaměřte na úspěch. Možná se věci nevyvíjeli tak, jak jste si představovali. Pracujte na svých projektech. Buďte trpělivý a pozorní. Spuštění velkých projektů odsuňte raději na druhou polovinu měsíce. Dávejte si pozor na přehlcení informacemi. Udělejte si pořádek ve svých souborech v počítači. Nesnažte se vše zvládnout sami. Od poloviny měsíce chytne vaše kariéra nový dech. Vaším skvělým dnem bude úplněk. Můžete zářit. Jen si dejte pozor na špatnou náladu.

Kozoroh (22.12. – 19.1.)

Jste plni optimizmu a ambicí. Sice vás čeká mnoho překážek, ale vy je dokážete překonat. Jste ochotnější riskovat, ale buďte opatrní. Pokud budete uzavírat nějakou dohodu, pořádně si ji přečtěte. Čas strávený s přáteli vás nabije a na konci měsíce zazáříte. Dejte si pozor, abyste v první polovině měsíce nebyli ke svým přátelům příliš tvrdí. Buďte raději více laskaví.

Začne se vám dařit i ve vztazích. Pozor na riskování. Možná jste mysleli na svého expartnera. Vše se urovná a váš vztah se prohloubí. Nezadané přitahují úspěšní lidé. Hrozí jiskření s kolegou. Přemýšlejte, co od vztahu očekáváte a nedělejte příliš velké kompromisy.  Možná můžete mít drobné problémy se svými dětmi. Kolem úplňku se věnujte rodině i přátelům. Všechny vztahy se mohou pročistit. Novoluní bude ideální čas k seberozvoji.

Vodnář (20.1. – 18.2.)

Hlavním tématem tohoto měsíce jsou pro vás vztahy. Rozdmýcháte pohaslé plameny a možná znovu osvěžíte některé staré spojení. Je čas překonat všechny problémy, které vypluly na povrch. Rozdmýchejte znovu jiskry mezi vámi a vaším partnerem a vyrazte někam na výlet. Dávejte si pozor, abyste svého partnera nepoučovali, obzvlášť, pokud vás nepožádal o pomoc.

Možná procházíte změnami v oblasti financí či domova a ovlivňují vás omezující podvědomá přesvědčení. Zastavte se a uvědomte si plně své pocity. Jste zaměření více do hloubky věcí a trochu odtržení od okolí. Můžete mít trochu problémy v komunikaci, jste dost podezřívaví. Dýchejte a nedělejte ukvapené závěry. Pokud se v létě objevili rodinné problémy, vyřešte je. Snažte se naslouchat tomu, co vám ostatní říkají, místo toho, abyste udíleli dobré rady. Zvládnete to a na konci měsíce budete zase plni optimismu. Setřeste ze sebe tíhu a věnujte se cestování nebo koníčkům.

Ryby (19.2. – 20.3.)

Pečujte o své vztahy, partnerské i pracovní. Upevněte vazby, které jsou pro vás důležité. Vaše pozornost se může obrátit do minulosti, aby zacelila některé trhliny. Důležitý je pro vás smír s minulostí. Potkáte nové spřízněné duše. Věnujte se spolupráci a vytvoření harmonie mezi všemi blízkými. Do poloviny měsíce se možná cítíte frustrovaní. Dávejte si pozor na slova a na emaily, které posíláte. Pokud máte něco rozhodnout nebo podepsat, nechte to na druhou polovinu měsíce. Možná jste v létě měli skvělé nápady a potkávali nové lidi. Nyní trochu zpomalte a vše vylaďte. Odpočívejte a meditujte, abyste si vybudovali odolnost. Na konci měsíce si uvědomíte svou hodnotu.

Od poloviny měsíce se vám bude dařit i v partnerských vztazích. Můžete být příjemně překvapeni. Buďte připraveni na všechno. Páry by se mohli pustit do větších hloubek svého vztahu. Můžete si vyjasnit mnohá nedorozumění. Buďte otevření. Single by mohli narazit na zajímavou osobu. Jen pozor na žárlivost a majetnické nároky. Jste trošku nervózní, úzkostní nebo kritičtí. Věnujte více času pohybu.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků