Krása

Hvězda vánočních večírků

Sbírání kytiček

Vánoce jsou tady a s nimi i doba večírků, koncertů a jiných společenských událostí. Vánoční večírky dávají šanci blýsknout se v novém světle před kolegy i lidmi, kteří vás neviděli už nějaký ten pátek.

Steilmann

Steilmann

Výhodou večírků a oslav je, že se můžete více odvázat, ponechat starosti alespoň na jeden večer za dveřmi a užívat si obdivných pohledů účastníků akce. Při výběru vašeho outfitu se držte určitě osvědčeného pravidla, že méně je více. Vybírejte uvážlivě šperky. Stačí jeden výrazný šperk. V žádném případě nekombinujte masivní náušnice s náhrdelníkem v podobném stylu. Vyvarujte se také blýskavých nápisů, punčoch s lycrou, příliš hlubokých výstřihů a sukní končících jen pár centimetrů pod pupíkem.

 

Melissa

DKNY

Nevolte příliš křiklavé barvy a divoké vzory, pokud vaše míry nepřipomínají vychrtlé modelky na milánském Fashion Weeku. Rozhodně nic nezkazíte správným výběrem klasických malých černých. Určitě se podívejte po těch, které zdobí krajka, peří nebo třásně. Sexy budete vypadat ale také v úpletu doplněném vzorovanými punčochami.

Pokud oblečete kožené slimky a top s odhalenými zády a rty zvýrazníte rudou rťenkou, stane se z vás diva, která nebude mít konkurenci. Jako kabelku volte spíše menší psaníčko do ruky, ať už oblečete koktejlky či kalhoty. Budete působit elegantněji.

Velké divy dokáže udělat i účes. Dobře působí vysoce vyčesané vlasy do ohonu, jestliže sáhnete po vysacích náušnicích nebo topu se zavazováním za krk. Nezapomeňte na kvalitní parfém, lodičky na tom nejvyšším podpatku, úsměv a svět vánočních oslav čeká jen a jen na vás.

Pokud se chcete autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

Autor: Aneta Vazačová
Foto: archiv firem
19. 12. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků