Gastro

Ideální odpoledne: Dát si dobrou kávu a vyhrát peníze

Sbírání kytiček

Znáte Kavárny Štěstí? V těchto kavárnách provozovaných společností Sazka servírují ke kávě všem plnoletým zákazníkům i stírací losy. Zrovna nedávno vyhrála u kávy v kladenské Kavárně Štěstí jedna zákaznice neuvěřitelných 100 000 korun na losu Rentiér. Zažila zkrátka ideální kavárenské odpoledne.

Zhruba v polovině října se jedné zákaznici podařilo u Rentiérské kávy setřít výhru 100 000 Kč v kladenském obchodním centru. Výherkyně si pro svoji finanční odměnu jela do pražské budovy Sazky hned následující den. Kavárna Štěstí na Kladně funguje už od září roku 2017, vyniká výbornými dorty a pro mnohé zákazníky je tak oblíbeným odpočinkovým místem při zdejších nákupech v OC Central.

Na Kladně je to v kavárně sice první statisícová výhra, ovšem výhry u kávy nejsou vůbec neobvyklé. Třeba nedávno padlo v kolínské kavárně na losu Rentiér 10 000 korun. Kromě šťastných nápojů se speciálními losy lidé mohou zkusit štěstí také s Milionovými kávami, což je Rentiérská káva (s losem Rentiér), Pohádková káva (s losem Zlatá Rybka) nebo Elegantní káva (s losem Černá Perla).

Návod k úspěchu je proto jasný. Až budete mít příště chuť na kafe, zajděte si na něj do Kavárny Štěstí. Nově tam seženete vánoční losy, které mohou vaše blízké potěšit pod stromečkem, nebo si jen příjemně odpočinete při vánočních nákupech. Kromě výborné kávy, zákusků anebo čerstvě upečených croissantů se pobavíte stíráním losů a pokusíte štěstěnu. Každý třetí los ze speciální emise Kavárny štěstí vyhrává a hlavní výhra 100 000 Kč je pořád v oběhu.

A kam se do Kavárny štěstí vydat? Jejich seznam najdete zde. Kávu si samozřejmě můžete vzít i s sebou.

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků