Bydlení

Interiér v dubnu podle Feng Shui

Energie draka v dubnu nám přináší možnost expanze a rozvoje. V tomto měsíci by nás nic nemělo svazovat.

Tomu bychom měli přizpůsobit také náš domov. Interiér bychom měli co nejvíce uvolnit, aby nám dával co největší pocit prostoru a volného místa. Měli bychom také co nejvíce propojit interiér s exteriérem. Důležité tak budou výhledy z oken. Ta bychom měli co nejvíce uvolnit (popřípadě i umýt), aby nám umožňovala co největší výhled ven. Okna také co nejvíce otevírejte a prostor větrejte. Měli bychom mít v interiéru stále pocit čerstvého a svěžího vzduchu.

Pokud máte terasu či zahradu, je duben nejlepší měsíc na to, abyste vnitřek domu co nejvíce propojili s exteriérem. Zabydlete si svoji terasu i zahradu. Vytvořte vše tak, abyste čas mohli trávit i venku, ale stále se při tom cítit jako doma.

Na terase si můžete vytvořit příjemné sezení, které bude propojené s interiérem. Pokud to počasí dovolí, snažte se na terase trávit více času. Pokud nemáte terasu, ale máte zahradu, vytvořte si nějaké sezení na zahrádce.

Energie draka přináší energii dřeva. Tuto energii musíme posílit i v našem interiéru. Přirozenou energií dřeva jsou rostliny a květiny. Dejte jim dostatečný prostor. Posílit energii dřeva pomohou také různé dřevěné doplňky. K výzdobě můžete letos využít velikonoční svátky.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Akademi Štěstí
Zdroj fotografií: Pexels

Diskuze: příspěvků