Bydlení

Interiér v květnu podle Feng Shui: vše by mělo ladit

Sbírání kytiček

Had je nejnáročnější zvíře zvěrokruhu. Jeho energie jsou velmi komplikované a mnoho lidí je často ani neustojí. I proto bývá symbol hada často využíván v mystice, okultismu i náboženstvích. A právě ono magické kouzlo bychom se měli snažit v květnu vytvořit v interiéru našeho domova.

Had se nespokojí jen tak s něčím. Had chce vše perfektní jak uvnitř, tak i venku. Pokud chcete hada obdarovat, nestačí mu dát krásný dárek ledabyle zabalený. Ani obyčejný dárek v krásném obalu. Musí to být krásný dárek v krásném obalu.

Had je prvním ohnivým zvířetem zvěrokruhu. A oheň nám do interiéru (kromě jiného) přináší soulad. Všechno by mělo krásně ladit. Barvy, materiály, tvary, nábytek, doplňky atd.

Abyste energii hada využili i v interiéru, podpořte doma jeho silné energie. Vše slaďte, aby to vypadalo téměř dokonale. Had miluje detail. A v květnu bude opravdu na detailu záležet. Květen je odvozen od květenství. A květ je jakýmsi symbolem dokonalosti. Když si pečlivě prohlédnete jakýkoliv květ, uvidíte dokonalost tvarů, dokonalost barev, naprostý soulad. Tím nás květy dokáží hypnotizovat stejně tak, jako had. Vytvořte si v květnu takový interiér, který vás naprosto okouzlí a věnujte pozornost detailu.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků