Krása

Jak mít opět dokonalé vlasy? Zaměřte se na jejich hustotu

Sbírání kytiček

Kdo by nechtěl mít husté vlasy? Pokud jich máte opravdu málo, podívejte se s námi na metody, které jsou vám k dispozici.

První možností je osvědčená transplantace vlasů s využitím laseru. Jedná se o metodu, která je velmi efektivní. Jaké jsou její výhody? 

• Bez složitých vyšetření předem 

• Jde o metodu bez krvácení 

• Rychlé vpravení mikroštěpů 

Použijte aktivátory pro podporu růstu vlasů 

Hustotu vašich vlasů můžete podpořit i jinak. Stále je tady ona přirozená cesta, kterou je ale vhodné přece jenom trochu podpořit. A to pomocí různých vlasových aktivátorů. Jedná se o speciální látky, které působí hlavně v oblasti vlasové pokožky, kde výrazným způsobem podporují samotný růst. Vlivem toho dojde k situaci, že se vše zrychlí, vlasy začnou růst efektivněji a to se podepíše právě na jejich celkové hustotě a výsledném objemu. Podívejte se na zkušenosti s Minoxidilem

Co takhle speciální sprej? 

Nejedná se o pomoc, která by byla trvalá, nebo dokonce přirozená. Přesto ji do našeho výčtu možností musíme zařadit, jelikož i takto lze dosáhnout větší hustoty vlasů. Nebude se však jednat o vlasy vaše, jelikož jde o použití speciálních vláken, které do vašeho účesu speciálním sprejem nastříkáte. Vlivem toho vytvoříte výrazně větší objem. Tato metoda se hodí ve chvíli, kdy chcete svým účesem zapůsobit, ale vlasů není tolik, aby to bylo přirozenou cestou možné. 

A co vy? Řešili jste někdy velký úbytek vlasů? Jaké znáte tipy na podporu jejich růstu? Nebo nějaké triky, aby účes vypadal objemněji. 

KP

Foto: Nanogen

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků