Krása

Jak pečovat o vlasy před ostrým sluncem?

Sbírání kytiček

Kdo z nás by neměl rád ten pocit, když nás hřejivé sluneční paprsky pohladí po tváři a naše vlasy čechrá svěží mořský vánek.

Ovšem abychom si mohli letní měsíce patřičně užít, musíme před sluncem chránit nejen pokožku, ale také naše vlasy, protože i ty mohou být vlivem slunečního záření poškozeny.

V období léta je třeba chránit naše tělo před škodlivým působením UV záření a vnějšími vlivy, jako je písek, vítr a slaná voda. Nestačí ale ochraňovat pouze pokožku, musíme se postarat i o naše vlasy, které mohou být následkem zmíněných vlivů suché, nepoddajné, roztřepené a bez života.

Vlasy ochráníte také nošením pokrývky hlavy – ideální jsou prodyšné klobouky nebo volné šátky. Ne každý má rád klobouky. Pak  je potřeba vybrat si správnou vlasovou sluneční kosmetiku, která poskytuje vlasům maximální ochranu, výživu, hydrataci a regeneraci a UV ochranu. Máte-li vlasy barvené, určitě zařaďte do péče i přípravky pro barvené vlasy, které zamezují blednutí barvy.

OCHRANNÝ ŠAMPON PRO VLASY VYSTAVENÉ SLUNCI BC SUN PROTECT

BC ochranný šampon Sun Protect

Vhodný pro každodenní čištění vlasů a pokožky před opalováním i po něm. Jemné složení šetrně čistí a hydratuje sluncem namáhané vlasy a pokožku hlavy. Zároveň pomáhá zabraňovat poškození způsobeným slunečním zářením, slanou vodou a dalšími vnějšími vlivy, a to díky antioxidantu vitamínu E, který neutralizuje volné radikály. Pro osvěžené vlasy plné zdravého lesku. 249 Kč

 

 

KONDICIONÉR NA OCHRANU VLASŮ PŘED SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM BC SUN PROTECT

Kondicionér BC Sun Protect

 Tento kondicionér ve spreji bude Vaším perfektním společníkem v období léta. Pomáhá chránit vlasy tím, že redukuje efekt UV záření a minimalizuje poškození vlivem slané vody, písku a ostatních vnějších vlivů. Usnadňuje rozčesávání sluncem namáhaných vlasů a hydratuje je. Je vhodný pro každodenní použití. Pro zdravě lesklé a sluncem políbené vlasy. 349 Kč.

 

 

Připravila: Jana
Foto: Thinkstock
4. 7. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků