Rodina

Jak posílit vztah v prosinci podle Feng Shui: Povídejte si

V prosinci vládne krysa. Její velmi silnou stránkou je právě komunikace. Nejde ale o žádné tlachání. Jde o komunikaci zaměřenou na nějaký předem daný výsledek. Díky této komunikace se umí krysa posunout z místa a najít cestu k danému cíli.

V prosinci se pomalu ale jistě otevírají cesty do roku 2023. Pokud chcete svůj vztah s partnerem posílit a posunout ho do roku 2023, měli byste spolu o novém roce začít mluvit. Hledat nové cesty.

V prosinci byste si se svým partnerem měli začít povídat o plánech na další rok. Mluvte o cílech, o možnostech, příležitostech, ale i o nástrahách. Věnujte těmto debatám co nejvíce času. Nemusíte hned přijít na konečné řešení. Důležité je si povídat.

Energie vztahu vyžaduje přijetí a empatii. Proto byste měli umět naslouchat svému partnerovi a vnímat, co říká, proč to říká. Stejně tak by měl být váš partner otevřený vám. Nejde o přesvědčování, ale o výměnu pohledů, názorů, informací. Také bychom neměli zapomínat na to, že vztah je spojení dvou já do jednoho my. Takže by nám mělo jít o společnou cestu za společným cílem. Ale každý z partnerů může vložit své názory. Právě sdílení názorů a informací pomůže lépe identifikovat cestu k budoucímu cíli.

Snažte se konverzaci vést tak, abyste oba vnímali, že díky této komunikaci se opravdu posouváte dál. Krysa patří k energii jangové vody. Ta vyžaduje plynutí. Chová se podobně jako řeka, která si vždy najde cestu k cíli. Nakonec se vlije do moře.

Komunikace by také neměla být nijak rozkouskovaná. Neskákejte od jednoho tématu k druhému. Vždy tak v konverzaci navazujte na to, co jste si povídali posledně. Návaznost je pro plynutí opravdu důležitá. Každé vaše já je přítokem do vaší společné řeky my. A řeka sílí právě díky svým přítokům.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků