Shopping

Jak žehlí profesionálové? S profesionální výbavou, jakou je například systém LAURASTAR

Chcete, aby vaše prádlo bylo dokonale vyžehlené, ale také hygienicky čisté? S obyčejnou žehličkou nebo sušičkou toho nedosáhnete. Potřebujete kvalitní techniku, konkrétně spolehlivý parní žehlicí systém.

LAURASTAR je švýcarská značka, která vlastní několik originálních patentovaných technologií. Její výrobky jsou tedy opravdový unikát a jen těžko byste hledali něco podobného. A čím konkrétně obohatit vaši domácnost, aby prádlo bylo dokonale vyžehlené a čisté

Žehlete pomocí páry aneb parní generátor LAURASTAR k vašim službám

Švýcarská značka využívá hygienickou páru, která je schopná odstranit až 99,999 % bakterií – vy díky ní získáte čisté a hygienické prádlo zbavené bakterií, jež odolávají pracím cyklům. Základním vybavením je parní generátor LAURASTAR. Zřejmě vás překvapí, jak snadné žehlení s ním je. Kromě toho se dá využít jak pro žehlení košile na samotném prkně, tak pro konečnou úpravu zavěšeného oděvu

Velmi oblíbený je konkrétně parní generátor LAURASTAR LIFT XTRA, který je obohacen o aktivní 3D žehlicí plochu. Klasické žehličky to neumí, ale v tomto případě povrch žehlicí plochy drží tkaninu na místě, zatímco je po jejím povrchu distribuována pára. Záhyby tak odstraníte velmi rychle a snadno. 

Žehlicí systém LAURASTAR je kompaktní 

Pokud vám parní generátor přijde jako velké zařízení, můžete si pořídit žehlicí systém LAURASTAR. Jde v podstatě o žehlicí prkno se zabudovaným parním generátorem a žehličkou. Žehlička váží jen něco málo přes kilogram a ani žehlicí prkno není obyčejné. Je vybaveno ventilátorem a odsávacím systémem. Prádlo je díky tomu udržováno rovné a vám se při žehlení nebudou tvořit záhyby.

LAURASTAR jde s dobou

Kdybyste si náhodou s něčím nevěděli rady, stačí vzít do ruky telefon a využít mobilního asistenta žehlení. 

LAURASTAR jde s dobou, a kromě moderních technologií myslí rovněž na ekologii. Každý produkt je navržen s vidinou dlouhé životnosti, na veškeré výrobky dostanete záruku 10 let. 

Výrobky LAURASTAR využívají profesionálové, ale neexistuje důvod, proč by nemohly pomáhat také ve vaší domácnosti. Vyberete si žehlicí systém řady S či SMART?

Komerční prezentace
Foto: Pixabay


Diskuze: příspěvků