Zdraví

Jak zhubnout posledních pár kilo? Bez práce!

Pokud se vás poslední centimetry drží jako klíště, nehledě na to jak tvrdě cvičíte či jak zdravě jíte, je tento článek právě pro vás.

Podstoupit invazivní zákrok může být v tomto případě zbytečné, proto jsme sepsali nejúčinnější neinvazivní zákroky, které vám pomohou k vysněné postavě. 

Hubnutí mrazem 

V kategorii neinvazivních zákroků zaměřených na hubnutí je už dlouho na prvním místě kryolipolýza Cooltech. Zeštíhlet v problémové partii zpravidla vyžaduje velké úsilí a disciplínu, ale mnohdy ani to nestačí. Kryolipolýza CoolTech je vysoce účinná neinvazivní liposukce, která vám mrazem pomůže zformovat postavu. Klinické studie prokázaly úbytek tuku na ošetřených oblastech až o 80 % během 4 měsíců, navíc je efekt viditelný již po prvním sezení. Pokud však toužíte po výraznějším hubnutí, můžete ošetření až třikrát opakovat. Kryolipolýza CoolTech je bezbolestná a nevyžaduje hospitalizaci. 

Tuto metodu likvidace tukových buněk je oprávněn provádět pouze lékař, nenechte se proto ošálit nabídkou nepravého ošetření v kosmetických salonech, kde se o Cooltech vůbec nejedná. Naštěstí pro vás teď probíhá slevová akce v Asklepionu, kde bezbolestné ošetření Cooltech pomohlo k vysněné postavě nejen ženám, ale i mužům. 

Tělové programy na dotvarování těla 

Další možností v boji s nadbytečnými centimetry jsou tělové programy, které vám v Asklepionu nabídnou přímo na míru. Odstraňují tuk a zpevňují svaly, stačí si jen vybrat ošetření vyhovující vašim potřebám. Můžete si také vybrat mezi programy určené k vyhlazení celulitidy, které pro maximalizaci účinku doporučujeme zařadit mezi přístrojová ošetření. 

Bodyformingové přístroje LPG a Velashape, které zrychlují metabolizmus, urychlují lymfatický oběh a odstraňují tuk, se také řadí mezi stálice v boji s tukovými polštářky. 

LPG lipomasáž je jedinečná metoda, která zpevňuje pleť celého těla a odbourává nežádoucí tuk. Ošetření funguje na principu mechanické biostimulace – během příjemné masáže se v kůži nastartují ozdravné i detoxikační procesy a podpoří se tvorba látek důležitých pro pevnost a vitalitu pokožky. Objednat se můžete třeba online na webových stránkách kliniky Asklepion, kde k vysněné postavě pomohli již mnoha ženám i mužům.

Komerční prezentace
Foto: Asklepion


Diskuze: příspěvků