Shopping

Jaké jsou trendy ve svatebních darech pro rok 2019?

Chystáte se kamarádce na svatbu? Přemýšlíte o vskutku originálním dárku, který novomanžele potěší?

Stejně tak, jako se mění trendy v oblékání nebo hudbě, tak se obměňují i v natolik specifické oblasti, jako jsou svatební dary. V následujících řádcích vám představíme trendy dary pro novomanžele na tento rok. 

Snad není nic jednoduššího než vzít dva tisíce korun a vložit je do přáníčka s věnováním. Samozřejmě, peníze se novomanželům určitě hodí, ovšem na druhou stranu je dobré, když se v záplavě obálek objeví i vskutku netradiční dárek. Jako třeba:

Let balonem 

Zážitky jsou na pomyslném žebříčku nejoblíbenějších svatebních dárků rozhodně na prvním místě. Zážitek jako svatební dar je oblíbený, protože nedarujete obyčejně peníze, ale ani další zbytečnost do domácnosti. Co tedy zamilované dvojici věnovat? Pravděpodobně vás prvně napadne adrenalin v podobě tandemového seskoku padákem, ale na druhou stranu, ne každý má tolik odvahy vyskočit z letadla, vybírejte tedy s rozvahou. Nic nezkazíte, sáhnete-li po romantičtější alternativě, jako je let balonem pro dva, jenž je označován za evergreen mezi zážitky. 

Poukaz na vybavení 

Pokud se novomanželé chystají po svatbě stěhovat i do nového obydlí, potěší je i poukaz na vybavení, respektive na designový nábytek. Určitě se nepouštějte do nákupu konkrétního nábytku, protože vaše kamarádka může mít naprosto jiný vkus na styl než vy. Právě z daného důvodu je poukaz ideální volbou. Vaše kamarádka s manželem si sami vyberou nábytek, jenž se jim svým vzhledem nejvíce zamlouvá. 

Gurmánský zážitek pro dva 

Víte, co se říká, láska prochází žaludkem, a proto novomanželům kupte poukaz na nevšední nevšední gurmánský zážitek. Sehnat se dají vouchery na různé degustační večeře, například v pražské Žižkovské věži, odkud se otevírá panoramatický výhled na celou Prahu. 

Kinokarta

Stále řešíte, co darovat ke svatbě své kamarádce? Výše zmíněné tipy vám nepadly do noty? Máme ještě jeden záchranný nápad. Protože manželé často zapomínají na to, že by spolu měli trávit i co nejvíce volného času, připomeňte jim to. Darujte jim kinokartu nabitou kartu pro vstupy do kina se vzkazem, že i po svatbě nesmí zapomínat na randění!

KP
Foto: Pixabay


Diskuze: příspěvků