Akce

Jarní veletrh FOR PETS pro všechny majitele zvířat

Sbírání kytiček

Řadu specializovaných výstav, které se budou konat ve dnech 9. – 12. dubna 2015 v PVA EXPO PRAHA rozšíří již popáté veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS.

Na návštěvníky čeká stejně jako v loňském roce expozice více než osmdesáti

vystavovatelů, kteří na veletrhu představí vše pro psy, kočky, ale také drobné hlodavce, savce, akvaristy nebo teraristy. FOR PETS však není jen místem, kde si lidé mohou nakoupit doplňky nebo krmiva pro své mazlíčky, ale velký prostor je zde určen setkání s odborníky, chovateli a dlouholetými přáteli zvířat. Chovatelé na veletrhu najdou také bohatou nabídku ručně šitých obojků a vodítek, pelíšků, hraček a veterinárních doplňků pro zdravou srst a zuby.

 

Doprovodný program zajistí Nadace na ochranu zvířat

Nedílnou součástí veletržního dění bude doprovodný program, nad nímž letos převzala záštitu Nadace na ochranu zvířat. Ta již nyní připravuje doprovodný program na celé čtyři dny, během kterých nabídne zájemcům zajímavé přednášky z oboru chovatelství, výživy i výcviku. Stánek Nadace na ochranu zvířat bude během celého veletržního dění sloužit taktéž jako výživová poradna a poradna při nevhodném chování zvířátek. To vše bude doplněno ukázkami výcviku a první pomoci zvířat od veterinární záchranné služby PET – MEDIC, nebo ukázkami Záchranné brigády kynologů. 

 

Specializované výstavy v rámci FOR PETS

Již počtvrté se mohou návštěvníci, kteří ještě nemají žádné zvíře, ale rádi by si nějaké pořídili, poohlédnout po budoucím mazlíčkovi například na Umisťovací výstavě koček. Umisťovací výstavy koček se pravidelně účastní několik útulků z celé České republiky. V loňském roce výstava pomohla najít domov 19 kočkám. Mimo výstavu koček mohou návštěvníci shlédnout Specializovanou výstavu morčat a potkanů, která představí všechna plemena uznaná českým standardem.

Více informací najdete na stránkách www.pvaexpo.cz, aktuality z veletrhu FOR PETS najdete na webu www.for-pets.cz.

 

Připravila: Katka
Foto: For Pets
4. 4. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků