Kariéra

Jste v angličtině věčnými začátečníky? Skončete s tím díky jazykovým kurzům

Naučí vás totiž všemu, co potřebujete. V žádném případě se nejedná o neefektivní biflování slovíček a nulovou konverzaci. Jazyková škola toho má spoustu co nabídnout včetně tlumočení, překladů a kurzů v zahraničí.

Nebudete na to sami 

Jazyková škola pro vás má připraveny kurzy, které skutečně fungují. Svůj podíl na tom mají kvalifikovaní lektoři, již si zakládají na osobním a aktivním přístupu, vytvoří pohodovou atmosféru, během níž se nebudete stydět promluvit. Je třeba zmínit i zpětnou vazbu, neboť jednotlivé kurzy jsou pravidelně vyhodnocovány, dotazy a požadavky studentů jsou pro školu další příležitostí ke zlepšení nabízených služeb. 

Studujte v metropoli 

Jazykové kurzy Praha naleznete přímo v centru na Václavském náměstí. Více než 15 let se tato jazyková škola věnuje výuce 20 cizích jazyků, mezi nimiž nechybí kromě angličtiny, němčiny, španělštiny, italštiny a francouzštiny též ruština, čínština, polština, řečtina, japonština, maďarština, turečtina, arabština a severské jazyky. O kvalitách této školy hovoří množství kladných referencí od významných firem. Formu výuky si vyberete dle svých preferencí. Můžete studovat základy jazyka, konverzaci, kurzy pro lékaře a právníky, zaměřit se na pomaturitní studium. 

Angličtina na míru

Kurzy angličtiny lze absolvovat ve standardní formě 1-2× týdně po dobu 90 minut ve skupině 4-10 studentů pod vedením českých či zahraničních lektorů. Nebo můžete dát přednost individuálnímu kurzu, kdy budete mít lektora jenom pro sebe. Navíc si zvolíte den, čas a místo konání kurzu. Velice efektivní jsou letní kurzy angličtiny, v nichž si důkladně procvičíte jak obecný jazyk, tak konverzaci. Na podobném principu jsou postaveny víkendové kurzy, které jsou určeny všem, již nemají na studium během týdne čas.


KP

Foto: Pixabay


Diskuze: příspěvků