Domácnost

Kávovary značky KRUPS jsou vždy perfektní, vždy čisté a bezpečné

Sbírání kytiček

Značka KRUPS získala certifikaci nezávislé světově uznávané společnosti TÜV Rheinland dokládající vysokou kvalitu a bezpečnost pro všechny plnoautomatické kávovary řady KRUPS INTUITION Preference, Preference+ a KRUPS EVIDENCE. Osvědčení uvádí, že testované produkty jsou díky uzavřené konstrukci a inovativní technologii mikrobiologicky bezpečné.

Plnoautomatické kávovary značky KRUPS jsou pro spotřebitele synonymem perfektního šálku kávy, ale zároveň snadné obsluhy a údržby. Z pohledu běžného uživatele jsou naše technologie unikátní zejména v tom, že nutnost manuálního čištění kávovaru je zredukovaná na minimum. Kávovary jsou při zachování absolutního pohodlí vždy čisté a hygienicky nezávadné. Také proto jsme se rozhodli podstoupit náročné laboratorní testy kvality, které provedl německý certifikační orgán produktů TÜV Rheinland,“ upřesňuje brand manažerka značky KRUPS pro střední Evropu Kateřina Holíková.

Nedávný spotřebitelský průzkum prokázal, že 88 % respondentů si přeje, aby tvrzení výrobce byla ověřena a potvrzena nezávislým orgánem, jako je například TÜV Rheinland. Proces získávání certifikátu pro značku KRUPS započal již v roce 2021. A právě od června letošního roku může KRUPS certifikací prokázat kvalitu výrobků, jejich bezpečnost a snadné používání. Mezi uživatelsky oblíbené parametry produktu jednoznačně patří funkce samočištění, intuitivní používání a nadčasový design. Samočistící proces u kávovarů KRUPS probíhá po každém šálku automaticky. Zaručuje tak, že kvalita kávy je vždy na nejvyšší úrovni nejen z pohledu hygieny. Káva, stejně jako mléko jsou suroviny, které podléhají rychle zkáze, a právě proto je správné čištění pro provoz kávovarů tak důležité. V případě kávovarů KRUPS se můžete spolehnout na komfortní samostatnou údržbu.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Krups
Zdroj fotografií: Krups
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků