Zdraví

Klíč k životu: vylaďte své podvědomí

Sbírání kytiček

Věra se marně snaží otěhotnět, ač je úplně zdravá. Michal má v každé práci problémy se šéfem. Ivana má pocit, že si stále sabotuje vlastní štěstí ve vztazích. Petr nechápe, jak je možné, že celý život nemá peníze, když se o to tak snaží.

Naše podvědomí je velice silné a často sabotuje naše vědomé úmysly. A to tak, že o tom nemáme ani tušení! Naše staré programy jsou hluboko ukryty a je velmi nesnadné je vystopovat, najít, odhalit a zrušit.

Vznikly často v dávných dobách, například v dětství, kdy do nás rodiče hučeli věty typu: Tohle nedokážeš, nikdy z tebe nic nebude, proč nejsi jako ten nebo ta, jak můžeš být tak hloupý. Nebo se jedná o programy celé rodiny, které se utvrzují opakovanými prohlášeními jako: My nikdy nebudeme mít peníze, lepší je být chudý, zrovna my musíme mít stále takové neštěstí, nám nikdo nic nedaruje, nám se nikdy nic nepovedlo.

Naštěstí existuje silný nástroj, jak tyto programy „přeprogramovat“ a transformovat v nové, mnohem užitečnější. Jmenuje se Klíč k životu a je to terapeutická metoda, která pracuje s obrazy, prostřednictvím kterých komunikujeme se svým podvědomím. Původní negativní obraz se během sezení často sám změní v pozitivní, jakmile přijdeme na kořen a původ našeho problému. Nebo se ho můžeme jemně pokusit změnit sami ve své představě a transformovat tak energii.

Autor: terapeutka Vanda Prchalová

Zdroj informací: www.easykeytolife.com/easy-key-to-life-method/, vandaprchalova.cz/klic-k-zivotu/,
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků