Krása

Kolekce Essential Looks – vlasové trendy jaro léto

Sbírání kytiček

Přemýšlíte o novém střihu? Schwarzkopf Professional představuje novou kolekci Essential Looks FLUX Collection 1:2012, která přináší inspiraci ze světa přehlídkových mol v podobě vlasových trendů pro sezónu jaro/léto 2012. Nechte se inspirovat.

Čtyři nové vlasové trendy SPORTS JUNKIES, DARK ANGELS, COOL HUNTERS a HIP OPULANT opět prezentují sezónní změnu image podle elitního týmu profesionálních kadeřníků, kteří se nechali inspirovat týdny módy v Londýně, Paříži, Miláně a New Yorku.

SPORTS JUNKIES

Tuto sezónu se tím největším trendem na newyorských módních přehlídkách stalo sportovní oblečení. Záplava síťovaných modelů, kapucí, nylonových pásků a baseballových čepic byla k vidění všude, od Alexandera Wang po Victorii Beckham. Čisté linie, neonové barvy a vysoce kvalitní materiály ovládly přehlídková mola a reprezentovaly nově vznikající generaci adrenalinu chtivých Sports Junkies.

Vlasoví stylisté vytvořili pro tento trend čisté a minimalistické vzhledy, ze kterých přímo čiší životní elán a energie. Na prvním místě je promyšlený střih, jehož stěžejní vlastností je možnost přetváření. Důležitý je také skrytý nádech luxusu a uhlazená jednoduchost.
 

Dark Angels

Dark Angels
Dark Angel

Dark Angel

DARK ANGELS

Éterické, smyslné a svůdné, takové jsou ženy sympatizující s trendem Dark Angels. Kombinace vrozeného sebevědomí a mocného atraktivního vzhledu jim dodává přímo magickou přitažlivost. Jejich šatník je encyklopedií rafinované smyslnosti. Zbožňují svůdné korzety od Dolce & Gabbana nebo luxusní krajkové šaty od Louise Vuittona. Prostříhané nebo tupě střihnuté ofiny zvýrazňují svůdný pohled, něžné a smyslné kudrliny uchvátí úplně každého a skutečným vábidlem jsou také zářivé, intenzivní, ale přitom přirozené barvy.
 

Cool Hunters

Cool Hunters

COOL HUNTERS

Na prahu 21. století se zrodila nová generace revolučních podnikatelů, kteří odmítají současná pravidla hry, rozhodli se vymykat konvencím a neuznávají obvyklou pracovní dobu. Jejich kočovný duch způsobuje, že vyhledávají nové senzace a jsou fascinováni různými kulturami. Zbožňují ručně vyráběné modely značky Burberry a úchvatné korálkové ozdoby od Marini. Vlasové střihy posouvají hranice stylu a jsou plné kulturních odkazů. Účesy jsou buď uhlazené a střižené do precizního mikáda, nebo mají osobitou strukturu. Jejich společným prvkem je intenzivní barva. Cool Hunters jsou ukázkou prudce kreativního a nekompromisního postoje k módě.
 

Hip Opulant

Hip Opulant
Hip Opulant

Hip Opulant

HIP OPULANT

Vyznavači tohoto trendu žijí naplno a jejich heslem je „naspíme se dost, až budeme mrtví“. Neustále vyhledávají zábavu, žijí pro každý okamžik a rádi jsou středem pozornosti. Jejich šatník je odrazem lásky k luxusu a plný energických kombinací divokých vzorů, výrazných barev a lesklých doplňků. Tyto moderní tvary ale nepůsobí nevkusně a stejně tomu je i v případě ostrých precizních linií střihu, odstínů blond a zlatých a červených tónů. Důležitý je luxusní lesk a všestrannost, ale klíčová je originalita.

Z přehlídky přímo do salonu
To je název konceptu, který představuje novinku letošní sezony. Kolekce trendů Essential Looks již od svého prvního vydání v roce 1997 úspěšně přetvářejí módní trendy z přehlídkových mol do komerční reality nositelných vzhledů. Ovšem v této ekonomicky složité době je více než kdy jindy důležitá zejména dostupnost nových nápadů. Tento koncept je tedy založený na inspiraci avantgardními vzhledy a jejich následné interpretaci v podobě takových trendů, které lze pomocí různých stříhacích a barvicích technik individuálně přizpůsobovat na míru konkrétního zákazníka v kadeřnickém salonu.

Připravila: Katka
Foto: Henkel
20. 2. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků