Sport

Kolenní ortéza uleví vašim kolenům při lyžování i na snowboardu

Bolesti kolenních kloubů trápí vášnivé i příležitostné lyžaře. Profesionálové se jim nevyhnou a dříve či později začnou kolena při sjezdu neúprosně bolet. Hledáte spolehlivou pomoc? Zkuste kvalitní kolenní ortézu.

Proč vám ortéza při lyžování pomůže 

Kvalitní čtyřbodová ortéza uleví kolenům od bolesti a kolenní kloub ochrání proti poškození. Koleno je v ortéze ve správné poloze. Díky ortéze se váha těla perfektně rozloží, kolenu se výrazně uleví, odlehčí se, sníží se námaha vazů a také kloubů. Sportovci ortézu používají jako prevenci před poškozením kolene a před poškozením kolenních vazů. Kvalitní ortéza vám uleví od bolesti i po operaci nebo vážném úrazu kolene a pomůže vám vrátit se k vašemu oblíbenému spotu. 

Kolenní ortéza CTi OTS od společnosti Össur® nabízí komfort a jistotu 

Kolenní ortéza CTI

Kvalitní čtyřbodová kolenní ortéza CTi OTS od společnosti Össur® má karbonovou konstrukci, na kterou mají pacienti doživotní záruku. Ortéza se nezničí ani při dlouhodobém nošení, je lehká, má nízký profil a pod oblečením není vidět. Při nošení budete o ortéze na noze vědět, ale zároveň s ní můžete vykonávat zimní sporty bez omezení. Poskytuje uživateli vysoký komfort, bezpečí a jistotu. Na ortéze je polycentrický kloub z nerezové oceli Accutrac®, který zajistí anatomicky správné vedení končetiny a také limituje možnosti extenze (propnutí) a flexe (ohybu). Gelové výstelky Össur® Sensil® Silicone zabezpečí maximální pohodlí. Výstelky jsou hypoalergenní, můžete si vybrat, jakou chcete šířku výstelek, a zároveň zajistí, aby ortéza na noze neklouzala. Součástí ortézy jsou pružné objímky a nastavitelný tibiální popruh, díky kterému se ortéza velmi dobře přizpůsobí končetině. Rámová ortéza má certifikované zaoblení hran SenEdge®, díky kterému je nošení pohodlné a noha se při nošení o hrany neporaní. Ortéza opravuje chybné postavení kloubu také u kolene s poškozeným vazivovým aparátem. Kvalitní čtyřbodovou karbonovou ortézu CTi OTS od společnosti Össur® si můžete koupit nebo vypůjčit v obchodě www.pujcovnamotodlahy.cz. 

Využijte ortézu naplno 

Ortézu můžete nosit po závažném poranění kolenního kloubu, po operaci i před operací, ale také jako prevenci proti poškození kloubu. Pokud vás při lyžování, hokeji nebo snowboardu bolí kolena, ale zatím se žádné další obtíže neprojevily, a zdá se, že jinak máte klouby v pořádku, i pro vás je ortéza určena. Bolest kolenou při lyžování se může s přibývajícím věkem zhoršit. Díky kvalitní ortéze se váha těla efektivně a správně rozloží, odlehčí se kolenům a bolest ustoupí, stejně jako budete více šetřit namáhaný kloub. Ortéza vám pomůže s návratem k lyžování již rok po operaci. Zamezí nestabilitě kolenního kloubu, pomůže při problémech s postranními vazy a s křížovými vazy, když ještě není koleno po operaci úplně zotavené. 

Jakou ortézu vybrat? 

Můžete zvolit buď ortézu CTi OTS nebo FLEX. V čem jsou stejné? Jsou kvalitní, lehké, mají nízký profil a pod oblečením nejsou vidět. Snadno se nastaví na končetinu, můžete je nosit celý den, jsou vhodné na náročné sporty, flexe a extenze lze regulovat. Ortézy se liší ve své velikosti a hmotnosti. Zatímco ortézu CTi OTS využívají spíše muži, ortéza FLEX sedí spíše ženám. Obě ortézy se hodí na lyžování, běžky, snowboard i lední hokej. Věděli jste, že preventivní nošení kvalitní ortézy při lyžování může snížit výskyt poranění kolenního kloubu až 6x? 

Ortézu si můžete půjčit nebo koupit. Podívejte se jak

Půjčení i koupení ortézy je velmi snadné. Na webových stránkách www.pujcovnamotodlahy.cz si vyberete ortézu, kterou byste si chtěli vypůjčit nebo koupit. S kvalifikovaným personálem půjčovny si na telefonním čísle +420 602 155 136 nebo na e-mailu info@proormedent.cz domluvíte termín vyzkoušení ortézy. Po zkoušce si ortézu odvezete domů. Vyzkoušet ortézu je velmi důležité. Musí vám perfektně sedět. Cena za týden výpůjčky stojí 1200 Kč i s DPH. Cena nové ortézy se pohybuje i s DPH okolo 15 000 Kč. Máte-li dotaz, kvalifikovaný personál v půjčovně vám rád poradí na místě i online.

Komerční prezentace
Foto: Pixabay


Diskuze: příspěvků