Tipy

Kosmetické tyčinky Joshi

Udržitelnost. Ekologie. Rozložitelnost. To vše v sobě spojuje unikátní produkt kosmetické péče a osobní hygieny.

100 % ekologické vatové tyčinky si postupně získávají oblibu po celém světě a konečně jsou k dostání i v České republice, kde je můžete koupit pod značkou Joshi Cosmetics. 

Jedinečné tyčinky jsou vyrobeny z bavlny a bambusu či papíru a mají dnes již unikátní a ikonické speciálně tvarované koncovky – jemné vroubky nebo pevná špička, které jsou pro společnost JOSHI tak typické. Díky nimž nejenže usnadníte svůj každodenní rituál líčení a osobní hygienu, ale nedají na ně dopustit i vizážisté a make-up artisté, kteří produkty JOSHI hojně využívají při své práci. 

Naše produkty splňují ty nejpřísnější světové normy,“ říká marketingová ředitelka Hana Ženíšková. Materiál vatových tyčinek je 100% rozložitelný, bez parfemace, kovu a plastu. To stejné samozřejmě platí o balení, ve kterém tyčinky dostanete. 

Ekologie, udržitelnost a zdraví jsou pro nás alfou a omegou, nicméně naší snahou je i přinést do koupelny design a styl.“ 

Na co vše se tedy vatové tyčinky JOSHI dají použít? 

Vatové tyčinky JOSHI můžete využívat na více činností. Špičku vatové tyčinky můžete například použít na úpravu vašeho make-upu, líčení rtů, oční linek nebo bezchybné lakování nehtů. Druhou stranu vatové tyčinky, která je vroubkovaná, lze využít na čištění, líčení nebo odličování nebo pro aplikaci léčivých přípravků, případně nanášení kosmetiky. 

K dostání ve variantách JOSHI Black, Bamboo Pink a Bamboo Blue.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj: Joshi

Foto: Joshi


Diskuze: příspěvků