Shopping

Koukají vašemu muži nohy zpod peřiny? Řešením je francouzské povlečení

Patříte vy nebo váš partner mezi vyšší část populace? Jistě se často dostanete do situace, kdy se vaše výška stává určitou překážkou. Znáte například ten nepříjemný pocit, když vám koukají nohy zpod peřiny? Máme řešení!

Ideálním řešením je pořídit si prodloužené nebo francouzské přikrývky a povlečení. Klasické rozměry povlečení u nás jsou 140/200 cm. Nabídka však myslí i na ty vyšší z nás a proto dnes už mnoho výrobců ložního povlečení zařadilo do svého sortimentu také rozměr 140/220 cm! Na prodloužené přikrývky už proto seženete prodloužené povlečení bez problémů! Můžete si tak snadno vyladit ložnici a nemusíte se bát, že vám bude v noci zima na nohy.

Přikrývka premium line Matějovský

Kromě prodlouženého povlečení na jednolůžko je skvělou alternativou také francouzské povlečení. Je to varianta ve světě velmi oblíbená a získává na oblibě i u nás. Jedná se o velkou přikrývku pro dva, která vám a vaší polovičce umožní být si v průběhu noci ještě o něco blíž. Ale hlavně – díky své velikosti dokonale vyřeší i problém čouhajících nohou.

Jamisson tyrkysový přehoz Matějovský

Existuje několik rozměrů, od menších 200/200 cm až po velké 240/220 cm. Rozměr 240/220 cm by měl být při výběru francouzské přikrývky stropem, protože většina výrobců nabízí největší rozměr povlečení právě v této variantě. Při koupí proto myslete na to, že větší nebo atypický rozměr přikrývky by vám do budoucna ztížil zařizování ložnice.

Ponte přehoz Matějovský

Jaké máte zkušenosti se zařizováním ložnice „pro vysoké“?

KP
Foto: povlečení Matějovský


Diskuze: příspěvků