Hobby

Energie měsíce května: vládne nám had

Sbírání kytiček

Hady nijak nepřekvapím, že jsou právě teď ve svém živlu. Jak se říká: „Na sv. Jiří vylézají hadi a štíři“.

Ano je to tak. Přichází období vlády hada. Ten přebírá „funkci“ po silném a mocném drakovi. Pokud jste energii draka správně využili, pomůže vám had nastavit vše tak, abyste svých cílů dosáhli snadno a chytře.

Draka jste v dubnu měli využít k tomu, aby vám ukázal velikost vašeho potenciálu. S drakem jste se měli podívat do vaší budoucnosti a nastavit si smělé plány. Pokud jste tak učinili, má had co na práci a bude spokojen. Pokud ne, bude had velmi frustrován.

Had je perfekcionalista. Jeho touhou je vítězství. Had jedná pouze, když ví, že ví. Had musí nejprve vše zjistit, nastudovat, prověřit, ověřit a musí mít naprostou jistotu, že přesně ví, co a jak se má dělat. Teprve potom přichází s moudrými a cennými radami. Ty jsou pak k nezaplacení a měli byste je do puntíku využít.

Podařilo – li se vám nastavit své cíle pomocí draka, pak se nyní zaměřte na to, jak vše nastavit tak, abyste těchto cílů mohli dosáhnout. Věnujte všechen čas důkladné a důsledné přípravě. Studujte, zkoumejte, ptejte se chytřejších a zkušenějších, hledejte na internetu, čtěte knihy k danému tématu apod. Sestavujte svůj dokonalý plán krok za krokem. Had vám pomůže vypilovat vše až k dokonalosti.

Ale pozor. Dokonalost neexistuje. Had někdy snaží až příliš. Může se vám zdát, že váš plán ještě není dokonalý a proto nejste připraveni k akci. Tu pak budete stále odkládat a nakonec můžete svoji příležitost úplně promarnit. Nastavte si hned na začátku hranici „dokonalosti“, tj. jaký stupeň přípravy bude již dostačující k tomu, abyste se pustili do práce a přestali dále zkoumat a studovat. Tuto hranici pak nepřekračujte. Mohli byste vše prošvihnout jen díky snaze být ještě lepší.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků