Rodina

Vztahy v květnu: posilujte lásku a ohnivou energii

Sbírání kytiček

Květen je první měsíc v roce, který přináší energii ohně. Takové měsíce jsou spojeny s vášní, zápalem, ale také s láskou. Proto rádi nazýváme květen jako měsíc lásky. Celá příroda se tak připravuje na přivítání nového života – mláďat.

Rostliny krásně kvetou a vábí k sobě hmyz, zvířata se spárovala, aby mohla přivést na svět své potomky. I lidé začínají „roztávat“ a hledají někoho, s kým by mohli sdílet své „ohnivé“ city. Ty se projevují kromě jiného i zamilovaností.

V květnu často vznikají nové lásky a touha být s někým milovaným. Celá příroda vás k tomu láká, a proto toho maximálně využijte.

Pokud vztah nemáte, můžete tento měsíc využít ohnivé energie k tomu, abyste nového partnera „přilákali“. Všichni jsme od přírody nyní nastavení na „spojení“ s partnerem. Proto i lidé kolem vás budou k navazování vztahů otevřenější, než v jiných měsících.

Otevřete se novému vztahu stejně tak, jako příroda: musíte vyrazit ven, do společnosti ( partnera asi nenajdete ve svém obývacím pokoji ), nového partnera lákejte svým zevnějškem ( buďte jako rozkvetlá květina ), svým veselým a otevřeným přístupem. Využívejte oblečení, vůní a jiných „vábniček“. Šance, že si vás potenciální partner všimne, je opravdu veliká.

Pokud již fungující vztah máte, pak ho v květnu maximálně posilujte. Buďte vstřícní, projevte maximálně svoji zamilovanost. Snažte se co nejvíce času strávit s partnerem v přírodě, kochejte se její krásou a společně vnímejte energie lásky, kterou příroda vytváří. Nezapomeňte na rituál lásky: polibek pod rozkvetlou třešní.

Máte-li naopak v partnerském vztahu problémy, které chcete řešit, udělejte to právě v květnu. Je velká  šance, že stejně jako vy, tak i váš partner může cítit touhu se  s vámi zase sblížit. Buďte vstřícní a snažte se co nejvíce rozpálit oheň vaší lásky. Pokud je stále dost silný, pak máte velkou naději na úspěch a váš vztah můžete zachránit.

V květnu si dávejte pozor na žárlivost. Had má tendenci  svého partnera vlastnit a připoutávat si ho k sobě. Nedávejte proto partnerovi žádnou příčinu k tomu, aby o vás musel mít strach. Nesmí mít pocit, že by o vás mohl  přijít. Pokud strach mít bude, může mít tendenci vás „obtáčet“ a tím dusit vás i celý vztah. To může být příčinou poměrně nepříjemných konfliktů. S Hadem není radno se hádat. Tyto hádky mohou končit i rozchodem.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků