Hobby

Energie měsíce ledna: vládne nám buvol

Leden je prvním měsícem v roce. Je to čas, kdy se „rozjíždí kola“ nového roku. Každý rozjezd je těžký a pomalý.

Proto je k němu zapotřebí opravdu silná a mohutná energie. To je také důvod, proč lednu vládne silný buvol. Na nic v životě byste neměli být sami. Proto vám zákony přírody vždy dávají zdroje energií, které máte ve svém životě využívat. Je to z toho důvodu, abyste se zbytečně nevyčerpávali. A neztráceli tak svoji vlastní životní energii. Jak víte, oslabený jedinec to nikdy nikam nedotáhneA proto, abyste to v novém roce dotáhli co nejdál, máte k dispozici mohutné a silné energie buvola. 

Ten navazuje na energie hbité a rychlé krysy, která vládla v prosinci. Její energie jste měli využít k tomu, abyste si utřídili své myšlenky, získali potřebné informace a podklady k tomu, abyste si udělali dobrý plán do nového roku. Tyto podklady teď má buvol řádně zpracovat a pomalu vás připravit na rozjezd nových energií, které se plně projeví v únoru. V tu dobu již musíte být připravení na rychlý a razantní start. 

Buvol má velmi silné a vytrvalé energie. Pokud je mu znám cíl a úmysl, dokáže se k cíli vždy dostat. Potřebuje k tomu dvě základní podmínky: svůj čas a svůj prostor. Proto byste měli v lednu této energie co nejvíce využít. Udělejte si dostatek času na to, abyste si řádně promysleli, čeho chcete v novém roce dosáhnout. Sepište si svůj vlastní plán. Do sestavování svého plánu si nenechte mluvit. Je to váš plán. Sestavte si ho podle sebe, svých priorit a potřeb. Věnujte této přípravě dostatek času. Nemusíte mít plán sestavený za jeden den. Máte na to celý měsíc. 

Čím více času svému plánu věnujete, tím lépe. Vracejte se k němu třeba i každý den. Důležité ale je, abyste mohli nad svým plánem trávit čas v klidu a bez vyrušování. A protože buvol má rád nejen svůj čas, ale také prostor, měli byste si pro práci nad plánem vybrat i určité místo, kde si plán v klidu budete připravovat. 

Svůj plán si pak pomalu ale jistě vštěpujte do své mysli. Začněte si na něj zvykat. Musí se stát součástí vašeho života. Tím se síla buvola může pozvolna projevit a s rozjezdem vašich novoročních aktivit vám pomoci. Tento rozjezd musí být pozvolný, pomalý a musí vám být příjemný. Nenechte se od nikoho do ničeho tlačit. Je to váš rok.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků