Krása

Letní trendy v oblékání: květinové vzory

Květiny rostou skrze kolekce všech světových módních značek. Květinové potisky totiž dokáží divy.

Nejenže je to symbol ženskosti, ale taková krásně vybarvená „květinová zahrada“ na oblečení rozzáří každý obličej a nudný šedý den se stane dnem pohody a oslavy ženské krásy.

Co se týká materiálů, květiny se krásně vyjímají na splývavých látkách jako je hedvábí a viskóza. Šaty bez ramínek či korzetová podprsenka by měly být ušity spíše z pevnějších materiálů, aby vám lépe drželo poprsí, a vytvořil se tak svůdný dekolt.

Průsvitné halenky noste jen se spodním prádlem, ale vyberte správnou barvu a velikost podprsenky. Jinak se jemná průsvitná halenka stane naprostým trapasem. Pokud chcete mít jistotu nebo nemáte dostatek odvahy pro průsvitné kousky oblečení, podvlíkněte je jednoduchým tílkem v barvě základu potisku.

Květinových potisků se nemusejí bát ani ženy plnějších tvarů. Pokud máte velikost oblečení 46+, sáhněte po velkých květech a vzorech. Drobounký potisk by vaši postavu jen zvětšoval. Jde totiž o optický klam. Naopak malý potisk se hodí pro dámy menších a štíhlých postav. Nezapomeňte na vhodné doplňky.

Autor: Petra Šestáková – stylistka

Zdroj informací: studio Šestá krása
Zdroj fotografií: Pexels

Diskuze: příspěvků