Shopping

Maminky – nakupujte věci na Halloween a Mikuláše s předstihem v letákových akcích: Ušetříte až 80 %!

Maminky kupující sladkosti si jistě všimnuly, že cena čokoládových tyčinek, tabulkových čokolád apod. v posledních měsících vzrostla, v měsících říjen a listopad lez přitom očekávat další růst cen produktů s čokoládou. 

Z obchodního hlediska je to logické. Po těchto výrobcích poroste poptávka napříč celou Evropou a obchodníci se budou snažit vydělat na prodejích čokoládových Mikulášů, čokoládových ozdob na vánoční stromečky apod.

Stejně tak, supermarkety a hypermarkety částečně mění svoji nabídku, resp. produkty, které zahrnují do svých letákových akcí. V těch častěji najdete „prémiovější“ produkty s vyšším obsahem kakaa, jejichž cena je však vyšší, než „klasických“ čokolád od Orion či Milka. 

Pokud patříte mezi rodiče či prarodiče, které svým ratolestem budou chystat mikulášskou nadílku, začněte se již v říjnu poohlížet po tom, které ze sladkostí lze koupit výhodněji, tj. nečekejte na poslední chvíli, kdy riskujete, že dětmi oblíbená čokoláda bude k dispozici pouze za plnou cenu.

Čím dál více oblíbený Halloween se stává významným výdajem

Stejně tak je nejvyšší čas začít porovnávat ceny doplňků k Halloweenu. Nejde přitom jen o dýně, ale také o sladkosti, hračky, masky, doplňky v podobě čarodějnic, kostlivců, apod. Prodejci tyto produkty nabízí ve slevách už několik týdnů a hrozí, že s rostoucí oblibou této události nebudou těsně před Halloweenem žádné doplňky k dispozici za zvýhodněnou cenu. 

Slevy nehledejte v papírových letácích

Aby pro Vás bylo sledování letákových akcí maximálně pohodlné, je tu pro Vás web AkcniCeny.cz, který sleduje akční nabídky desítek prodejců působících po celé České republice. Přehled slev zde najdete jak v podobě náhledů na elektronické letáky (např. aktuální leták Kaufland), tak v podobě výpisu zboží tříděného do tematických kategorií, např. aktuální kategorie „Dýně a cukety v akci“

Všichni uživatelé AkcniCeny.cz mají rovněž k dispozici funkci „Strážce slev“, která každý den prochází letákové akce a hlídá slevy na konkrétní zboží. Tj. pokud si do Strážce slev nastavíte, že Vás zajímají např. slevy: – na čokolády Orion, Milka, Lindt – kdy částka poklesla o min. 10 % – slevu nabízí prodejci Kaufland či Tesco Strážce slev Vás upozorní e-mailem v době, kdy se taková nabídka vyskytne v letáku některého ze sledovaných prodejců.

KP

Foto: Pixabay


Diskuze: příspěvků