Společnost

Misha Čadková: In jsou ofiny, mikáda a vlny

Ambasadorka Tecni art teamu, kreativní ředitelku pro HCF a vítězka mezinárodní vlasové souteže v Londýnské Royal Albert Hall a Hairdressing awards Czech and Slovak. Kadeřnice Misha Čadková je milovníkem přírody a světa, který můžeme vnímat všemi smysly. Díky propojení vnitřního a vnějšího světa s inovativní krásou, ji zakaznice milují již přes 10 let.

V roce 2016 jste se stala kadeřnicí roku. Ovlivnil vás či okolí nějak tento titul?

Já si myslím, že mě nijak neovlivil. Jsem člověk na sebe přísný a kritický, z každého úspěchu mám opravdu upřímnou radost, ale jsem naučená stále pracovat dál. Myslím, že mé okolí se radovalo upřímně se mnou a zákazníci se těšili. Přípravy zaberou určitě nějaký čas, jsem člověk, co nechává vše na poslední chvíli – bohužel pro mé okolí. Sice jdu na plac s nějakou představou, ale tvořím přímo na místě focení. Snažím se všem dopředu dát alespoň základní představu předem. 

Snažíte se obhájit titul?

Nesnažím. Kolekci jsem tvořila, ale rozdíl byl v tom, že letos jsem tvořila spíše pro požadavky našeho studia. Po té jsme fotky do soutěže poslali, ale vnitřně jsem cítila, že na soutěž to není. 

 

Co je pro vás u zákazníků nejdůležitější?

Abychom jako salón padli do jejich noty, naší filosofií a přístupem. Vše je v harmonii a to já ke své práci potřebuji. Miluji klid a úsměv.   

Chodí ještě do kadeřnictví zákazníci, kteří si donesou vlastní barvu?

Skoro vůbec. Většinou jim vysvětlíme jaké výhody mají naše barvy a co umí. 

Co bude letos in a co naopak out?

Letos budou in ofiny, ležérní vlny a opět různě spletené vlasy. Out = to se těžko řekne, skoro nic není out. Možná široké melíry (pruhy), ombré s ostrou hranou a upjaté účesy. U mužů bude stále trend kratších vlasů po stranách, delší vršek a bohaté ofiny. 


Kam se jezdíte školit, vzdělávat a inspirovat?

Jezdím dvakrát ročně do Paříže, do Londýna a díky sociálním sítím můžu kdykoliv sledovat kadeřníky po celém světě. 

Jak zvládáte práci a soukromí?

Někdy lépe, někdy hůře. Ale díky lidem, které mám kolem sebe to jde. Mám dvě malé děti, tak teď je to opravdu masakr, ale v práci mám sestru, která je manažerkou studia a má pravá ruka a se vším mi pomůže. A doma mám dlouholetého přítele, který je naprosto skvělý s dětmi a také v domácnosti. A právě toto zázemí mi umožňuje mít jak prostor pro práci, tak i plnohodnotný osobní život. 

Jak jste se dostala k funkci ředitelky HFC? Co všechno je vaše práce?

Tato funkce mi byla nabídnuta a já ji přijala. Při volbách jsem byla zvolena svými kolegy. Má práce obnáší připravit a prezentovat dvakrát ročně kolekci přivezenou z Paříže = střihy a účesy. Dále jeden krát ročně připravuji akademii HCF, připravuji také případné vlasové show. Mám na starosti veškerou kreativní činnost týkající se stylu účesu, patří sem také focení, vymýšlení, tvoření atd. 

Misha/ hair studio – raw beauty  

Oslavuje deset let od svého založení. Studio charakterizuje zejména pozorné naslouchání zákazníkům, sledování nejnovějších trendů, neustále vzdělávání se v oboru a vlastní jedinečný přístup ke kráse ve stylu raw beauty. Misha/ hair studio dlouhodobě spolupracuje s Nadací Terezy Maxové a soustředí se primárně na podporu azylových domů a dětí z dětských domovů.  Více na: www.mishahairstudio.com

JF

Foto: Misha Hair sturdio

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků