Krása

Móda v tělocvičně

Sbírání kytiček

Odhodlala jste se konečně k návštěvě fitness centra, abyste shodila nějaká ta kila, nebo chodíte cvičit pravidelně? Pak možná i vy stojíte před skříní s otázkou: „Co si vlastně mám vzít na sebe?“ Oblečení na sport by mělo být především praktické, ale nemusíte kvůli němu zanevřít na styl. Podívejte se s námi na to, jak vybrat správné oblečení na sport!

Přizpůsobte oblečení typu pohybu

Až se vydáte na nákupy, nezapomeňte vybrat váš sportovní outfit podle potřeby jednotlivých sportů. Některá cvičení (jóga, zumba, různá protahování) vyžadují elastické, natahovací oblečení pro fitness a na některé druhy sportu (běh, aerobik) byste si měla pořídit oblečení, které dobře odolává potu a vlhku.

Cítit se pohodlně je nutnost

Oblečení, ve kterém budete sportovat, by mělo být samozřejmě hlavně pohodlné. Jen Ator, editorka fitness rubriky amerického časopisu Women´s health, říká: „Pokud budete myslet na to, že vám co nevidět spadnou tepláky nebo že vás tlačí švy u trička, nesoustředíte se naplno na cvičení, které provádíte, a tak ani nedosáhnete očekávaných výsledků“.

Hledejte kvalitu i styl

Ačkoli v nich budete „jen“ sportovat, vyplatí se investovat do kvalitnějších kousků fitness oblečení – vydrží déle a jsou většinou i pohodlnější. Zajděte si tedy do specializovaných prodejen nebo třeba do sportovních oddělení jednotlivých obchodů. Stylové a módní oblečení vám také přidá trochu sebevědomí, a tak budete mít větší chuť někam vyrazit a zacvičit si.

Sportovní podprsenka

Nezapomínejte před náročnější fyzickou aktivitou vyměnit běžnou podprsenku za tu sportovní. Speciální sportovní vyztužená podprsenka udrží váš hrudník na místě. Při častějším provozování sportu bez podpory mohou prsa ztrácet tvar, a tomu se přece chcete vyhnout.

Sportovní podprsenka Sport bra Winner formuje a podepírá poprsí, je ideální do posilovny, tělocvičny, na aerobik a pro intenzivní fyzickou aktivitu jakéhokoliv druhu. Je vyrobená z moderního materiálu Nair s vysokou odolností proti zabarvení a plstnatění, dokonale plní svoji úlohu při cvičení, což umožňuje pokožce dýchat. Spojuje v sobě komfort a ženský styl! Meryl Actisystem vám umožní dýchat a chrání před UV zářením. Meryl je z mikrovlákna, takže je velmi lehký a odolný, určený pro rychlé schnutí a vynikající komfort při jakékoliv sportovní aktivitě. Meryl lze prát v pračce, schne třikrát rychleji než bavlna. Prodává krasnepradlo.cz.

Nechte se inspirovat trendy

I sportovní móda přichází rok co rok s novými kolekcemi, podléhá trendům a mění vzhled. Inspiraci můžete načerpat přímo v obchodech.
 

Komerční prezentace
Foto: iStock, dianka.cz, krasnepradlo.cz
5. 2. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků