Naučte se mít všeho dostatek

V přírodě existuje a působí zákon akce a reakce. Jedná se o třetí Newtonův, který říká: Každá dvě tělesa na sebe vzájemně působí stejně velkými silami opačného směru.

Titulka pro: Naučte se mít všeho dostatek
Zobrazit fotografii v galerii

Budete-li tedy tlačit na zeď určitou silou, tato zeď na vás působí toutéž silou. Proto se také nedoporučuje tzv. „tlačit na pilu“– protože pak ta samá síla působí proti vám a ztěžuje vaši práci. Pokud tedy nechcete v životě rezistenci, nesnažte se prorážet silou.

Ale tento zákon byste měli využívat jinak: zákon přitažlivosti. Ten vyplývá z tohoto Newtonova zákona. Říká, že pokud působíte na nějakou energii, tak ji tím k sobě přitahujete (nebo - li tato energie působí stejnou silou na vás). Proto se vám také v životě děje nejvíce to, na co se nejvíce soustředíte.

Pokud se soustředíte na to, že máte málo peněz, pak jich budete mít stále méně (přitahujete k sobě energii „málo peněz“). Pokud se tedy budete stále v životě zabývat tím, co nechcete, pak toho budete mít stále více. Musíte se tedy začít dívat na věci jinak. Musíte se soustředit jen na to, co chcete. Otevřít se tomu a být připraveni to přijmout.

Pokud splníte tyto tři podmínky (soustředění = vyslání energie, otevření se této energii = aby ke mně mohla přijít zpět a přijetí = schopnost tuto energii použít), pak do vašeho života bude volně plynout vše, co od života chcete. Musíte s tím ale vědomě a aktivně pracovat. Nestačí sedět doma na gauči a snít. Více snění vám přinese jen zase více snění.

 

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com
Foto: Thinkstock
26. 4. 2016

DISKUZE K ČLÁNKU

0

jo dobré

ODPOVĚDĚT

3

Jak mám mít všeho dostatek, když ten můj už nemůže v posteli? Snad nějaký doplněk stravy na podporu erekce, který prý zas pomůže. Přítel od kámošky je zase ok, tak snad i já budu mít zase všeho dostatek....

ODPOVĚDĚT

2

početla jsem si

ODPOVĚDĚT

3

Zajímavý článek

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (4 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

INTIMNÍ HYGIENA

Dobrý večer, doporučíte mi prosím přípravek na intimní ...

OŘÍŠKOVÁ MÁSLA

Dobrý večer, chtěla bych ochutnat oříšková másla, ...

OBLEČENÍ ONLINE

Kde kupujete pánské oblečení online? Mám pocit, že teď ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz