Soutěže

Soutěž o Moringu pro vaše zdraví a vitalitu

Moringa olejodárná je strom pocházející z podhůří Himalájí, kde se s ní seznámili místní léčitelé a díky svým vlastnostem se zpráva o jejích účincích šířila dál.

Příslušníci královských rodin Moringu užívali pro její blahodárné účinky na duševní a emocionální zdraví, schopnost udržet mysl dlouho mladou. Velmi brzy však začala být považována za opravdový pramen mládí a jako takový se rozšířila po celém starověkém světě, od Indie, Egypta, starověké Řecko a Řím.

 

 Obsahuje prakticky všechny neesenciální aminokyseliny, 26 protizánětlivých látek, 46 antioxidantů prospěšných pro zdraví a dlouhý život. V Morinze nalezneme vysoký podíl velice cenných omega mastných kyselin – omega-3, -6 a -9.


Kromě toho obsahuje Moringa, v porovnání s mezi doposud prozkoumanými rostlinami, i vysokou koncentraci chlorofylu a zejména takřka zázračnou substanci zeatin stejně jako mnohé salvestroly, které jsou považovány za přírodní odpověď na rakovinu.


Moringa oleifera – kapsle

Mnozí z nás mají velmi málo času. Náš život je plný shonu, práce a stresu. O to více potřebujeme dodávat našemu organismu důležité živiny, minerály, vitamíny i antioxidanty. Pro tyto případy jsou určeny kapsle z rostlinné želatiny obsahující čistý moringový prášek. Jedna kapsle obsahuje 500mg účinné látky.

 

Jedná se o čistý prášek vyrobený výhradně z čerstvě natrhaných mladých listů moringy. Moringa se zpracovává ručně, od sklizně výhonů, sušení, až po finální zabalení. Natrhané listy se přebírají od stonků, starších nebo již uschlých listů, které nemají v kvalitním produktu co dělat. Moringa se přirozeně vysouší v sítích na slunci, aby nepřicházela o drahocenné složky. Suché listy se poté melou a drtí na velmi jemný prášek.

 

Balení: 180 kapslí/500mg Moringy za 484 Kč.

Více informací a odpověď na soutžní otázku najdete na www.moringamix.cz.

 

Tři z vás můžete vyhrát kapsle z Moringy oleifery. Vyhrává 65., 290., a 530. Správná odpověď.

 

Soutěž probíhá od 9. do 23. října 2016.

Milé čtenářky, povedlo se nám získat pro vás 5% slevu na veškerý sortiment z www.moringamix.cz. Stačí uvést při objednávce do poznámky heslo zeny 1016


Foto: Moringa mix


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Jak se jmenuje „Pramen mládí“, který Moringa obsahuje?
zvolili správnou odpověď
zeatin
uživatelé
1. místo - radii
2. místo - jednamalaholka
3. místo - ala63


Diskuze: příspěvků