Krása

Nechte se dovést ke štíhlosti

Trápí vás přebytečná kila, ale hubnutí je pro vás někdy takřka nadlidský úkol? Není třeba propadat zoufalství, protože na svůj boj nemusíte být sami. Profesionální výživový poradce může být nejen průvodcem, ale také oporou a motivačním impulzem.

Mnoho lidí zápolí s obezitou či nadváhou, zkouší všemožné diety, cvičení a často taky různé ne zrovna levné přípravky, pomůcky a prostředky v naději, že reklamy na tyto produkty jsou alespoň částečně pravdivé.


Po mnoha neúspěšných pokusech, zklamáních a rozhořčení z jojo-efektu je mysl člověka již značně demotivována a každé další úsilí se setkává s větším a větším odporem vůle.
Je vůbec možné se z tohoto začarovaného kruhu vymanit? Naštěstí s největší pravděpodobností ano. Na léčbu obezity a nadváhy existují účinné postupy, ale jedná se o množství znalostí, které vám neposkytnou články o dietách celebrit na internetových blozích.


PROČ VYZKOUŠET VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ?

Pokud jste ve snahách zhubnout uvázli na mrtvém bodě, je nejspíš nejvyšší čas zavolat na pomoc odborníka. Obezitologie vám může pomoci úspěšně se zbavit nadbytečného tuku a výživové poradenství slaví poměrně značné úspěchy po celém světě. Využít služeb odborníka má hned několik výhod.


Získáte přesnou diagnostiku svého stavu, na jejímž základě vám profesionál vypracuje individuální hubnoucí program. Ten bude respektovat váš zdravotní stav, vaše časové a finanční možnosti a bude sestaven k efektivnímu a zdravému hubnutí.


Samozřejmě, že tyto služby nejsou zadarmo, ale je rozumné si rozmyslet, zda má smysl vyhazovat peníze za léky, přístroje a přípravky, anebo je raději investovat do služeb výživového poradenství, které patří mezi velmi účinná řešení.


V neposlední řadě myslete na to, jak hazardujete se svým zdravým zkoušením různých pochybných diet. Pamatujte, že 14denní ani měsíční dieta není žádným řešením problémů s nadváhou, ale přechod na kvalitnější způsob stravování a životní styl ano.


SPĚCH VÁM ŠKODÍ

Většina lidí chce všechno ihned. Ihned zbohatnout, ihned zhubnout. Proto jsou tolik lákavé nabídky slibující štíhlost za pár týdnů. Myslete však na to, že vše, co příliš rychle přijde, také rychle odejde. Výživové poradenství vám může pomoci nastoupit cestu k lepšímu životu a k osvobození ze zajetí nadváhy, ale je potřeba po této cestě dále kráčet.


SVĚT ZDRAVÍ

Centrum Svět zdraví patří ke špičce mezi českými dietologickými poradnami a přístup těchto profesionálů je založen na nejnovějších poznatcích vědy a medicíny. Koučové vám budou k dispozici v průběhu celého procesu hubnutí, a pokud se budete řídit jejich radami, výsledky vás jistě přesvědčí, že i nejhorší problém je možné zvládnout při správném přístupu.

Komerční prezentace
Foto: iStock
26. 3. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků