Krása

Nejkrásnější kabelka: jakou by měla být barvu?

Sbírání kytiček

I zcela jednoduchý outfit pozvednou k dokonalosti doplňky, zejména pak kabelka. Jakou si vybrat, abyste ji užily delší čas, a přitom jste byly stále šik?

Tvary a barvy se sice každou sezonu proměňují, ale některé představují trvalku. Chcete-li na sebe připoutat pozornost, volte stylovou červenou. Pokud byste byly rády za princeznu, vsaďte na jemně růžovou. A béžová představuje elegantní řešení pro každý věk. 

Půvabná růžová 

Pokud sledujete trendy, víte, že jemná růžová společně s nebesky modrou patří mezi letošní TOP barvy. Nenechte se ošálit zajetou zvyklostí, že růžová je pouze pro malé slečny, to už neplatí. U všech barev se nabízí pestrá škála odstínů, vybere si každá. Růžová může být s nádechem do béžové, pudrově růžová či sytě výrazná. Pokud si nevíte rady, dejte přednost jemně růžovým kabelkám. Jsou natolik decentní, že budou lichotit ženám jakékoliv věkové skupiny. Barva a tvar zaujmou na první pohled, všímejte si však i provedení uch či popruhů. Momentálně je trendy nosit kabelku v podpaží, s popruhem kolem krku. Vyzkoušíte? 

Univerzální béžová 

Hledáte multifunkční kabelku? Vsaďte na béžovou barvu. S výrazným květinovým dekorem bude dělat radost dvacítkám i třicítkám, se stoupajícím věkem se dekorativní prvek proměňuje. Čtyřicátnice a padesátnice, které potřebují dostatečně reprezentativní kabelku do práce a současně chtějí elegantní doplněk, dají přednost jednobarevné řešení (nebo kombinaci odstínů tón v tónu). S přezkami či aplikacemi, nebo s popruhem v podobě řetízku. Ale pozor – nejde o množství dekorativních prvků, nýbrž o jejich provedení. Do takové kabelky se pak musí vejít desky o velikosti A4. Nic to nemění na faktu, že elegantní béžová kabelka bude vždy vhodným módním doplňkem každého outfitu. 

Stylová červená 

Dívky a paní, které se nebojí pozornosti okolí, naopak ji vyžadují, jistě neopomenou stylovou kabelku v červené barvě. Pro dámy zralého věku může mít vzor krokodýlí kůže použité na klasickém tvaru zkráceného obdélníku. Když obdélník otočíme na výšku, máme tu tip pro mladší ženu, která také potřebuje prostor na dokumenty. A ví, že s igelitkou v ruce by jí to rozhodně neslušelo. A dospívající slečny? Ty jsou ještě hodně hravé. Až přijdou ze školy, nechají doma batoh a na odpolední rande použijí malou kulatou kabelku, do níž se vejdou veškeré nezbytnosti, a přitom svou nositelku nijak neomezuje v pohybu. 

Do společnosti 

Kabelky, které nosíme do divadel, na plesy a další významné společenské události, se od těch na běžné denní nošení liší, to víme všechny. Bez ohledu na věk neuděláte chybu, když zvolíte tvar psaníčka, s popruhem či bez něj. Rovněž se vyplatí dodržovat následující zásadu: Čím jednodušší střih šatů, tím výraznější kabelku (tvarem i barvou) si můžete dovolit.

KP
Foto: bagolo.cz

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků