Kariéra

Nejlepší MAMAblogerky: doktorka, „nastávající“ matka i ta s rakovinou

Už počtvrté zná Česko nejoblíbenejší MAMAblogerky. A letos poprvé i nejlepší TATAblog roku.

Právě TATAblog roku vyhráli Dva tátové – dva muži sdílející svoje zkušenosti při výchově dvojčat Marie a Adély, které odnosila náhradní matka. Na instagramu je sleduje přes 100 tisíc lidí. 

Dva tátové, vítězové TATAblogu roku

V kategorii Lifestyle již potřetí vyhrála pediatrička Michala Knězková, která vede blog MK Life věnující se zajímavým hračkám, stylovému rodinnému ubytování i méně stylovým nemocem a celkově životě se dvěma dcerami. Ale možná brzy budou tři. Při své děkovné řeči Michala slavnostně oznámila, že čeká třetí děťátko. A zmínila i to, že se soutěže v roce 2019 zúčastnila naposledy. „Už je čas pustit do hry další a snad i mladší MAMAblogerky.“ 

Vítězka kategorie Lifestyle - Michala Knězková

Na druhém místě se umístila blogerka SimiLife, na třetím místě Mámou bez filtru, která chce mateřství ukazovat právě takové, jaké je, nepřikrášlené, bez filtru. 

Stejně tak se ke svým sítím staví i vítězka kategorie Extra, Aneta vystupující jako Deníček nastávající matky. Dvě děti už má, Vincenta a Vivi, ale přezdívka jí zůstala ještě z doby, kdy byla těhotná poprvé. Ostatně v MAMAblogu roku není nováčkem, loni ale zůstala na stříbrné pozici. Letos druhé místo obsadila Lucie Nachtigallová (znát jí budete jako Deník fejsbukové matky), které právě tahle pozice chyběla do sbírky kovů z MAMAblogu. Na třetím místě se umístila Kate and Family, pro kterou je to první pozice na stupních vítězů v této soutěži. 

Aneta Folberger, vítězka kategorie Extra

Kategorií, kterou volí porota, je Počin roku. Odborníci vybrali projekt Maminy s rakovinou

Na eventu v pražském Creative Worldu se MAMAblogerky a TATAblogeři nejen sešli ke slavnostnímu vyhlášení, ale měli tu čest zhlédnout i přehlídku kočárků, během níž exceloval Muž roku Josef Kůrka. Ten se ukázal i jako statný dřevorubec ve fotokoutku V objetí lesa s Petite&Mars, kde se představoval nový kočárek Heritage Forest. 

Zlatí partneři zářili na eventu 

Značka Onclé připravila stylovou, světle fialkovou prezentaci, kde masérka poskytla tříminutovou masáž unavených rukou, Johnson´s lákal do svého bavlněného budoáru, který se nesl ve stylu nové řady Cottontouch. Značka Babylove, privátní značka drogerie markt dm, připravila malý obchůdek, kde si infuenceři mohli vyzkoušet produkty z této řady (stejně jako z řady dm bio). Značka Linteo ukázala své portfolio výrobků pro děti ve spojení s nejrůznějšími dobrotami. 

Smlsnout si na dobrotách, nebo si užít kosmetiku Linteo Baby?

V sále vyrostl i netradiční strom MAMovník, na němž rostly dudlíky a lahvičky značky MAM. Maminky-blogerky pak posílaly domů tatínkům i dětem pohled s pusou nalíčenou díky vizážistkám Mary Kay. Značka T-Tomi odhalila novou kolekci v námořnických barvách. Baby Sebamed předvedl své nejoblíbenější výrobky ve spojení se stylovými sladkostmi. 

MAMovník může vyrůst i uprostřed místnosti, plodí nejen dudlíky.

Mezi další partnery patří

 • Máma a já, časopis pro moderní maminku a miminko
 • značka babymoov nabízející široký sortiment kojeneckého a dětského zboží 
 • Centrum Černý Most, které umí zpříjemnit čas během nákupů celé rodině 
 • značka Biopron od Walmark nabízející vysoce kvalitní probiotické produkty
 • Scanquilt s širokým sortimentem kvalitního ložního prádla 
 • Webnode, díky němuž si můžete vytvořit web zdarma do pěti minut 
 • značka Lovi nabízející produkty pro krmení z lahve a pití z hrníčku a stylové dudlíky 
 • mimno prodávající nejen stylové kabelky pro maminky
 • Rej – zdravé pochutnání pro děti i dospělé
 • Philips se svými produkty z řady sonicare (sonické zubní kartáčky) 
 • Avent (parní hrnec, digitální elektronické chůvičky, inovativní kojenecké láhve) 
 • a dále MAMAznačky jako YourStar, mamapocket a Utukutu 

  Ve čtvrtém ročníku MAMAblogu roku a prvním ročníku TATAblogu roku hlasovalo 62 740 lidí, kteří udělili celkem 119 204 hlasů.

  KP
  Foto: MAMAblog

  Přidat na Seznam.cz

  Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


  Diskuze: příspěvků