Tipy

NEOSTRATA® Restore PHA Renewal Pads

Sbírání kytiček

V uspěchané době, kdy často prohráváme souboj s časem, se vyplatí dávat efektivním novinkám zelenou. Díky NEOSTRATA® Restore PHA Renewal Pads vyčistíte pleť opravdu dokonale, navíc velmi snadno, rychle a šetrně. Zároveň tak pleti dopřejete i nutnou dávku hydratace a jemný peeling.

NEOSTRATA® Restore PHA Renewal Pads – předem vlhčené tamponky pro dokonale čistou pleť

Rozjasňují pleť, vyhlazují její nejednotnou strukturu. Díky patentované složce Glukonolakton (PHA 4 %) dopřávají pleti jemnou exfoliaci (peeling), čímž přispívají k přirozené obnově pokožky. Obsahují výtažky ze zeleného čaje a okurky, a tak zklidňují a hydratují zejména suchou a každodenně namáhanou pokožku.

Odstraňují z pleti veškeré zbývající nečistoty i make-up. Jsou určené ke každodennímu používání pro dočištění pleti.

Aplikace:

Po běžném čištění pleti přejíždějte jemnými krouživými pohyby vatovým tamponem po obličeji, krku i dekoltu. Odstraníte tak z pleti veškeré zbývající nečistoty a dokonale ji připravíte na aplikaci dalších přípravků, které jsou součástí vaší běžné ranní i večerní rutiny v péči o pleť.

Novinku od dermokosmetiky NEOSTRATA® zakoupíte na e-shopu www.tarsio.cz. Společnost Tarsio Medical s. r. o je výhradním distributorem renomovaných značek lékařské kosmetiky pro Českou a Slovenskou republiku.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Tarsio Medical
Zdroj fotografií: Tarsio Medical
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků