Shopping

Nobilis Tilia otevřel svou první prodejnu v Praze

Výrobce aromaterapeutických produktů Nobilis Tilia otevírá v srdci Prahy svou první prodejnu.

Osobité místo s příjemnou atmosférou naleznete v pasáži Platýz. Slavnostní otevření proběhlo za účasti spolumajitelů firmy Adély Zrubecké a Petra Zrubeckého, kteří spolu se zaměstnanci přestřihli pásku a pozvali první návštěvníky. Přijďte si také otestovat voňavé kosmetické zázraky s léčivou silou esenciálních olejů. Obchůdek Nobilis Tilia se pyšní adresou na přátelském místě v Nákupní pasáži Platýz, Národní 416/37. 

Velmi rádi vás přivítáme na nové pražské adrese v historické pasáži Platýz. V objektu, kde naleznete i galerii, kavárny a restauraci. Objevili jsme mírumilovné místo uprostřed rušného shonu velkoměsta. Návštěvník si zde může užít svůj vzácný klid a právě to, bylo pro výběr místa našeho obchůdku zásadní,” říká Adéla Zrubecká. Jen málo domů v Praze má tak bohatou a zajímavou historii. Do Nákupní pasáže Platýz se dostanete z Národní ulice, ale i průchodem z Uhelného trhu. Přijďte načerpat bylinnou sílu aromaterapie do prvního pražského obchůdku, vyberte si přesně to, co potřebuje vaše tělo v tuto chvíli.

Pokud ještě neznáte českou aromaterapeutickou značku s téměř třicetiletou historií, dovolte, abychom ji představili. Nobilis Tilia pochází z okouzlující přírody Českého Švýcarska. Vyrábí ty nejčistější aromaterapeutické kosmetické řady pro celou rodinu. Vyberte si komplexní péči pro miminka, malé děti, dospívající, ale i pro zralé ženy a muže, a to i když máte specifické potřeby pokožky nebo pro podporu imunitního systému. Hledáte skutečně prověřenou certifikovanou přírodní CPK, ale i CPK BIO a veganskou péči? 

Nobilis Tilia nalézá a pěstuje zdravou individuální krásu. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia pracuje v souladu s našimi vnitřními rytmy, podporuje přirozené funkce naší pokožky i celého těla. Firma akcentuje dlouhodobou udržitelnost s ekologickým přístupem, vyrábí na jednom místě a má vlastní kořenovou čističku odpadních vod. Balení výrobků je snadno ekologicky odbouratelné a recyklovatelné. 

Na počátku všeho stál absolvent přírodovědecké fakulty Zbyněk Šedivý, který v 90. letech odstartoval výrobu stoprocentně přírodní kosmetiky v Krásné Lípě. Dr. Šedivý je totiž botanik a zajímají ho léčivé rostliny, jejich pěstování i zpracování. Tak vznikla krásno-lipská Nobela, založená na celostním přístupu. Svým umem se k panu doktorovi v roce 2003 přidala aromaterapeutka Adéla Zrubecká, s diplomem Institutu tradiční přírodní medicíny a aromatarapie v Londýně a společně tak propojili tradiční čínskou medicínu, ajurvédu, antroposofii i biodynamické zemědělství. Třetím spolumajitelem značky je Petr Zrubecký, který se osobně stará o technické zázemí celé budovy Nobilis Tilia. Tímto propojením tří profesionálů různých oborů dostala podobu soudobá Nobilis Tilia, jejíž jedinečné know-how je aromaterapie i pro ty nejnáročnější. 

A protože aromaterapie využívá blahodárných účinků éterických olejů (především v jejich biokvalitě), jejím používáním pečujeme i o svou vnitřní rovnováhu. Každý éterický olej má totiž specifické účinky nejen na pleť, ale i na naše duševní zdraví. Nobilis Tilia drží krok s novými poznatky a světovými trendy, vše s respektem k člověku a přírodě zároveň. Najdete zde např. i rostlinné oleje lisované za studena pro vnitřní užití, obsahují totiž nepřeberné množství minerálů a vitamínů.

Vybrat dárek pro své blízké, abyste je obdarovali něčím výjimečným k potěšení oka, ducha, mysli a třeba i čichových buněk je v Nobilis Tilia jednoduché. S jejich výběrem vám s radostí pomohou prodejní asistentky v obchůdku v Praze a na Vlčí Hoře. 

Více naleznete na www.nobilis.cz.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Nobilis Tilia
Foto: Nobilis Tilia

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků