Móda

Nová kolekce Halens

Zásilková společnost Halens (dříve Quelle) představila novou kolekci pro nadcházející podzim a zimu. Módní oblečení podle posledních módních trendů najdete ve dvou katalozích Halens a Cellbes. Přijdete si na své, zejména pokud vyznáváte klasickou a ležérní eleganci.

Módní trendy Halens reflektují současný trend siluety se zvýrazněnými rameny zužující se směrem dolů. Podzimní móda je plná poutavých kontrastů – strohé detaily se střídají s něžnou pletáží, žerzejem, či šifonem, nadčasová černá ostře kontrastuje s jemnými pudrovými odstíny růžové a šedé. Nechybí ani zářivé doteky kontrastních odstínů, hitů sezóny, fialové, smaragdové či podzimní rezavé. Všechno perfektně sedí – barvy, tisky, látky, včetně doplňků s efektními detaily. Velký zájem se předpokládá o tuniky v různé délce, vesty, prošívané svrchní oblečení a o nejrůznější typy džín s pohodlím strečových materiálů.

Potvrzuje to i Dušan Chrástek, módní specialista, který připravil přehlídku Halens: „Zásilkový obchod Halens se snaží svým zákazníkům nabídnout oblečení podle posledních módních trendů a klade také důraz na pohodlí a kvalitu materiálů. Kolekce podzim – zima 2010/11 je specifická především velkým množstvím pletených svetrů a vest, rozsáhlým výběrem džínové módy a také nabídka obuvi je naprosto ohromující! Velké hity – džínové legíny, tuniky s kamínkovými aplikacemi a „rockový look“ oděvů s kovovými druky – v kolekci nesmějí chybět!“

V nabídce značky CELLBES objevíte nejnovější modely, ale i oblíbenou a pohodlnou módní klasiku na každý den a pro každý typ postavy. Takzvaný „styl Halens“ přináší svou nabídku módy v několika liniích, z níž si zaručeně vyberou mladé slečny i dospělé dámy. Katalog je postavený na dobře kombinovatelných outfitech, které poskytují nesčetné varianty vrstveného oblečení.

Linie „City“ v katalogu Halens nabízí nadále aktuální styl podle bestselleru mezi seriály Sex ve městě. Zato „bohémská“ řada se inspiruje retro hippie lookem roztančeného Woodstocku 70. let minulého století. Obě linie jsou postavené na zcela současných temných odstínech se záblesky fialové, tyrkysové a bílé – tuniky jsou spíše uzavřené („close-up“), některým nechybí ani metalické efekty. In jsou také společenské korzetové živůtky. Luxusnější modely přinášejí stránky katalogu v „Saint Tropez“ vzhledu. Mosazné knoflíky a vojenský styl a další efektní novinky na první pohled upoutají. Nesmíme zapomenout ani na „Smart Looks“ – kolekci Halens vyhovující svými střihy i střídmou barevností ženám bez rozdílu věku.

Pro muže se nabízí zajímavá pletáž i věčná džínovina, nepostradatelná jsou trika a košile. Velmi příjemná je ucelenost současné nabídky Halens, a to nejen v doplňcích (páscích, bižutérii i obuvi), ale i v sortimentu spodního a nočního prádla pro muže a ženy.

Připravila: Zuzana

Foto: Halens, s.r.o.

8. 10. 2010

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků