Tipy

Nová kolekce povlečení od Matějovského rozzáří vaši ložnici

Sbírání kytiček

Předběhněte jaro a nechte svou ložnici rozzářit barevnými květy! Florální motiv saténového povlečení Mona vnese do každého interiéru nádech harmonické elegance.

Půvabné květy rozkvetlých tulipánů v růžových a fialových tónech dokonale vynikají na podkladu v barvě námořnické modři. Ve vzoru se tak snoubí atraktivní odstíny, které blahodárně ovlivňují psychickou pohodu a pocit uvolnění.

Když satén, tak z bavlny

Bavlněný satén je ideální bavlněný materiál nejen pro nadcházející teplejší noci. Perfektně se přizpůsobuje teplotě lidského těla, a proto v létě ochladí a v zimě zahřeje. Bavlněný satén je velice jemný, lesklý, hebký a příjemný na dotek. Na první pohled je velmi podobný hedvábí. A neklouže.

I přes své jedinečné benefity bohužel často stojí ve stínu špatné pověsti „saténu“ z umělých vláken, ve kterém si pohodlný a zdravý spánek rozhodně nedopřejete. Umělý satén je studený, nepříjemně kluzký a není téměř schopen absorbovat vlhkost. Proto doporučujeme pečlivě číst etikety, které vám před koupí prozradí vše potřebné, abyste se z nového povlečení mohli těšit celou řadu let.

Komerční prezentace

Zdroj informací: Matějovský
Zdroj fotografií: Matějovský
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků