Krása

Nové prodejny Bodypharm

Sbírání kytiček

V září se otevírají dvě nová velkoplošná dermokosmetická centra a lékárny Bodypharm.

První velkoplošné dermokosmetické centrum a lékárna BODYPHARM otevřené v prosinci 2009 v Paláci Koruna v centru Prahy zaznamenalo nebývalý úspěch a ohlas u zákazníků, a tak se společnost MONASTAR a.s. rozhodla v září 2010 otevřít další dvě prodejny.
 
Co zde nakoupíte?
Zákazníci zde na jednom místě naleznou všechny produkty, které jsou dostupné v lékárnách, parfumeriích, drogeriích a prodejnách zaměřených na zdravý životní styl.
Velkoplošné dermokosmetické centrum BODYPHARM nabízí osvědčené značky jako například Vichy, Bioderma, Avene, Talika, L´Oréal, Dermacol a Toni&Guy, část věnovanou přírodní kosmetice jako Body Basics, Sanoflore, Doliva, Weleda, Ryor a oddělení pro první pomoc a domácí lékárnu.
Najdete zde také oddělení s produkty pro fitness, vitamíny, bylinné čaje, biopotraviny, zdravotní potřeby, oddělení zubní péče, potravinové doplňky a produkty pro matku a dítě.
A chybět nebude ani prostorná lékárna s intimní zónou.
 
Samoobslužný způsob prodeje vám umožní porovnat v klidu jednotlivé produkty, včetně dermokosmetických produktů nejznámějších světových značek. Můžete srovnat jejich složení, konzistenci a vůni.
 
Kde nové prodejny najdete:
  • BODYPHARM Stroupežnického 25, Smíchov, Praha 5
  • BODYPHARM v OC AFI Palace Pardubice
  • a samozřejmě můžete navštívit i stávající prodejnu BODYPHARM Palác Koruna, Praha 1
Připravila: Šárka
Foto: archiv Bodypharm
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků