Tipy

Nový koncept řady SACRED NATURE

Nejčastějším problémem pleti, který ženy v nynější době řeší, jsou projevy suchosti, matnosti a dřívější známky stárnutí.

Na vině je zejména stres, nadbytek oxidu uhličitého a v neposlední řadě i výkyvy klimatu. Tvůrci a vědci značky [comfort zone] se proto rozhodli vytvořit nový koncept produktů, které budou regenerativní pro pokožku, udrží ji mladistvou a odolnou vůči agresi životního prostředí a současně budou podporovat biologickou rozmanitost, obnovovat zemědělství a zmírňovat klimatickou krizi

Nový koncept produktů vznikl s kladným přístupem na klima, vytvořením linie, která aktivně regeneruje životní prostředí, usiluje o obnovu a doplní to, co jsme ztratili. Pod touto filozofií vznikla tzv. „vědecká zahrada,“ kde vědci zkoumají biologickou rozmanitost, účinnost rostlin, zvažují zde, kterou část rostliny odebrat a jak ji extrahovat, aby to bylo co nejvíce v souladu s udržitelností, a nakonec vyberou ideální farmu a pole pro kultivaci. Právě v půdě totiž probíhá základní část nepostradatelných biogeochemických cyklů pro život. Je to bohatost a zdravost půdy, která umožňuje kultivaci, zdraví, vyváženost a dovoluje rostlině uvolňovat kvalitní extrakty a vytvářet pozitivní vliv na životní prostředí. Tento patentovaný vědecký proces se nazývá Scientific Garden Extract™.


Nová bioregenerační řada Sacred Nature od [comfort zone] byla navržena tak, aby regenerovala pokožku a ta byla odolnější vůči změnám. Přípravky jsou obohaceny o výtažek rostlin z Vědecké zahrady a patentovaný komplex tří biofermentovaných extraktů pocházejících z listů myrty, černého bezu a slupek z granátového jablka. Ty udržují mladiství vzhled pleti a bojují proti volným radikálům díky vysokému obsahu antioxidantů. O zlepšenou hydrataci pleti, udržení zdravého buněčného jádra a mladistvý vzhled se v přípravcích stará extrakt z biotechnologického mechu, japonských cedrových pupenů a květů rostliny Kangaroo paw (v Čechách známá jako Klokanka nebo Rozvitec).

Celá Sacred Nature řada je ekologicky certifikovaná, obsahuje minimálně 99 % složek přírodního původu a až 80 % složek z ekologického zemědělství. I při vytváření parfemace nezapomínali v laboratoři [comfort zone] na inspirace ze zahrady. Otevírá se tónem pelargónie, citronu a pomeranče. Pokračuje odvážnou pikantní notou muškátového oříšku, hřebíčku a esenciálního oleje ze zelených větviček hořkého pomeranče. Zavírá se suchou notou cedrového dřeva a uklidňující pryskyřicí.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Sacred Nature
Foto: Sacred Nature


Diskuze: příspěvků