Hobby

Občanské sdružení Home4Pets uvádí vlastní samolepky v komunikační aplikaci Viber a zakládá komunitu pro všechny, kdo mají rádi zvířata

Sbírání kytiček

Stáhněte si zábavné samolepky a připojte se ke komunitě, kde se dozvíte, jak pomoci zvířatům pomoci najít nový domov a jak jim zajistit důstojný život.

Home4Pets, organizace, která byla původně zřízena na pomoc psům a dalším zvířatům v nouzi a která se později začala věnovat širším tématům práv zvířat, spojuje své síly s Rakuten Viber, jednou z předních světových komunikačních aplikací. Oficiálně tak spouští vlastní komunitu Home4Pets a uvádí také vlastní autorské samolepky na Viberu. 

Cílem komunity je šířit informace o právech zvířat, ale také pomoci osiřelým psům a kočkám najít nový a bezpečný domov. „Každé zvíře má právo na důstojný život a naším cílem je zajistit to. Kromě toho, že pomáháme zvířatům najít nový domov, učíme také nové majitele, jak se o své nové kamarády starat. Rozšířili jsme také naše aktivity v oblasti vzdělávání veřejnosti o rizicích nekoordinované reprodukce klecových chovů a pracujeme na dalších otázkách týkajících se práv zvířat. V současné době je aktuální problematika klecových chovů slepic,” uvedla mluvčí Pavla Gabrhelíková. 

Originální balíček vtipných samolepek Home4Pets Foto: Home4Pets

Společně s komunitou uvádí Home4Pets také originální balíček vtipných samolepek, které potěší všechny milovníky psů. Stažením samolepek mají uživatelé také možnost připojit se ke komunitě. „Snažíme se zvýšit povědomí o problémech, kterým zvířata čelí v důsledku lidské krutosti. Spolupracujeme také s dalšími organizacemi, které se snaží prosazovat zákony týkající se lepšího zacházení se zvířaty, jako je právě třeba zákaz klecových chovů slepic,“ dodala Pavla Gabrhelíková. „Jsme rádi, že jsme součástí projektu, jako je tento, kde můžeme poskytnout funkčnost naší aplikace a pomoci tak dobré věci. Jsme si jistí, že samolepky a komunita získají mnoho přívrženců,“ řekla Zarena Kancheva, marketingová a PR manažerka společnosti Rakuten Viber pro střední a východní Evropu.

Kromě stažení samolepek a připojení se ke komunitě můžete sdružení Home4Pets pomoci tím, že psům poskytnete dočasný domov a naučíte je základním hygienickým pravidlům a povelům. Budou tak lépe připraveni k adopci. Můžete také věnovat peníze nebo poskytnout potřebný materiál, jako je krmivo pro psy nebo léky. 

Více se dozvíte zde: www.home4pets.cz/o-nas

Komerční prezentace
Foto: Home4pets

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků