Shopping

Objevte nový pop-up store v obchodním domě KOTVA v centru Prahy

Znáte lékařskou kosmetiku NEOSTRATA, za kterou stojí dva uznávaní američtí dermatologové? Už jste měli šanci seznámit se i s její mladší sestřičkou, luxusní kosmetikou Exuviance? Produkty obou světově uznávaných značek si nyní můžete vyzkoušet a zakoupit v novém obchůdku v srdci Prahy.

Diagnostika pleti
Diagnostika pleti

Prémiová dermokosmetika NEOSTRATA, kterou pro její složení bohaté na ovocné kyseliny chválí a vřele doporučují dermatologové po celém světě, nyní otevřela v Čechách svou první samostatnou prodejnu. A to přímo v centru Prahy. Doposud jste mohli produkty této značky zakoupit jen ve vybraných e-shopech a kamenných lékárnách. Nyní máte jedinečnou šanci poznat všechny přípravky blíže. A kromě toho si doslova na vlastní kůži vyzkoušet i luxusní kosmetiku Exuviance. Její mladší sestru ve skincare oboru, která se pyšní velmi podobným složením a luxusním balením zároveň.

Od obou značek je na místě připravená řada testerů, díky nimž si můžete k přípravkům přivonět a vyzkoušet si třeba na hřbetu ruky jejich konzistenci. V obchůdku samozřejmě nechybí ani odborně vyškolený personál, který vám poradí s výběrem.

Budete-li chtít, v nově otevřeném pop-up obchůdku vám dokonce udělají i diagnostiku pleti zdarma. Samotný proces zabere jen pár minut, přitom výsledek stojí za to. Diagnostika totiž odhalí konkrétní potřeby pleti a pomůže vám s výběrem vhodných produktů přímo na míru.

Pop-up značek NEOSTRATA a Exuviance v přízemí obchodního domu Kotva můžete navštívit denně od 9h do 20h. Na diagnostiku pleti se nemusíte předem nijak objednávat. A protože se blíží Vánoce, společnost Tarsio Medical, která obě značky v Čechách zastupuje, si pro každého návštěvníka a potenciálního klienta připravila ještě jeden štědrý dárek. Když při placení řeknete heslo KOTVA20, získáte 20 % slevu na celý svůj beauty nákup.

Připravila: Petra Vachoušková

Zdroj informací: Tarsio Medical
Zdroj fotografií: Tarsio Medical
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků