Kariéra

Ocenění Asistent/ka roku

Pozice asistentky je spojovaná s řadou stereotypů, je předmětem mnoha vtipů a ve společnosti o práci na pozici asistentky panuje mnoho milných představ.

Přitom sehnat kvalitní asistentku bývá velmi složité . Když dobrou asistentku máte, je třeba si ji vážit. Právě proto, aby se byla tato pozice byla více uznávána, založila Kristýna Stoklásková soutěž Aasistent/ka roku. 

Kristýna vlastní náborovou agenturu Šéfův svět. Boří mýty o tom, že asistentce stačí pouze umět psát na počítači všemi deseti a vařit kávu. Cílem soutěže je zvýšit prestiž této podceňované pozice, ocenit nejlepší a prezentovat veřejnosti výsledky jejich práce. 

Tato soutěž se snaží budovat povědomí o důležitosti funkce asistentů/asistentek ve firemní struktuře a poukázat na neocenitelný přínos pro každého zaměstnavatele. Finalisté musí prokázat nejen kvality odborné a pracovní, ale také lidské, jako je loajalita, důvěra a celková integrita osobnosti (to znamená, že činy se nerozcházejí se slovy). 

Přihlásit se můžete do konce ledna 2020. 

Slavnostní galavečer vyhlášení vítězů proběhne v Praze 22. dubna 2020. Rozdány při něm budou ceny za 500 tisíc korun. 

Soutěž podporuje Česká manažerská asociace s tím, že dobrý manažer se umí obklopit skvělými lidmi, včetně asistenta či asistentky. 

Tak co? Přihlásíte se?  Další informace včetně přihlášky do soutěže máte k dispozici ZDE.

Zdroj a foto: asistentka roku


Diskuze: příspěvků