Gastro

Oslavte vánoční svátky a příchod Nového roku ve velkém stylu

Hosté pražské restaurace The Artisan a hotelu Marriott Prague se mohou těšit na bohaté adventní brunche, štědrovečerní menu i hvězdnou novoroční party.

Vánoční nabídka pražské restaurace The Artisan je v letošním roce opravdu bohatá a plná vytříbených chutí. Nechybí tradiční adventní brunche, slavnostní štědrovečerní menu inspirované českou a mezinárodní kuchyní i domácí cukroví. V rámci vánočních svátků jsou hosté hotelu Marriott Prague, ale i široká veřejnost, zváni také na novoroční party, příchod Nového roku tak mohou oslavit v okázalém stylu.

Během posledního kalendářního měsíce budou brunche pro velký zájem k dispozici i v sobotu. Bohatá nabídka pokrmů bude vždy doplněna o doprovodný program v podobě hudebních vystoupení, tomboly a dalších zábavních aktivit pro celou rodinu.

Vánoční dobroty budou přichystány rovněž v kavárně The Artisan Corner, ta bude lákat na vůně a chutě tradičních nápojů a sladkostí ─ domácího svařáku, vánočního trdelníku, štoly a domácího cukroví. Navíc místní cukráři upekly velkou perníkovou chaloupku, která stejně jako každý rok, bude umístěna před vánočním stromem v lobby hotelu.

Vrcholem svátečních oslav restaurace The Artisan bude její štědrovečerní bufetové menu sestavené šéfkuchařem Davidem Rejhonem: „V letošním roce se hosté mohou těšit na opravdu velkou hostinu, kde nebudou chybět ani tradiční pokrmy, jako je smažený kapr s bramborovým salátem, pražská šunka či pečený krocan. Zařadili jsme ale také výběr masových a zeleninových tataráků, ústřice a tygří krevety, sekci českých a francouzských sýrů a další lahůdky v podobě hovězího pastrami a sušeného vepřového, to vše doplněné bohatou salátovou nabídkou a mnoha přílohami. Na závěr samozřejmě patří sladká tečka, hosté si budou moci vychutnat vánoční štolu, crème brûlée s vaječným likérem, dýňový či medový koláč s ořechy nebo vynikající domácí cukroví.“

„Během prvního a druhého svátku vánočního, tedy 25. a 26. prosince, chystáme pro hosty také sváteční edici brunchů, takže pokud nestihnete ty adventní, můžete dorazit na Boží hod či na svatého Štěpána. I během těchto brunchů se mohou děti těšit na show Santa Clause,“ dodává Rejhon.

Vánoce a svátky budou v Marriottu zakončeny velkolepou oslavou Nového roku 2023, jejíž součástí bude živé hudební vystoupení, DJ, taneční vystoupení a afterparty. O pobavení hostů se rovněž postará kreativní fotobox a zábavná mikromagie. Vstupenky jsou již v prodeji a zahrnují welcome drink, večeři v podobě luxusního bufetové tabule a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů a samozřejmě novoroční přípitek.

Více informací najdete na www.theartisan.cz.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: The Artistan
Zdroj fotografií: The Artistan
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků