Tipy

Palette Permanent Natural Color

Ať už jde o líčení, nebo úpravu vlasů, trendem současnosti je přirozenost.

Vlasy si v dnešní době barví mnoho žen, ale většina z nich touží po tom, aby to nebylo patrné. Přejí si, aby jejich vlasy vypadaly přirozeně krásné a zdravé. Odpovědí na toto přání je inovovaná kolekce vlasových barev Palette Permanent Natural Color.

 

Nejen, že receptura obsahuje pečující arganový olej pro hloubkovou péči, ale současně přináší nové přirozeně vypadající červené odstíny v  kolekci Marrakesh Dreams, která tuto sezonu rozzáří vaše vlasy nádhernými červenými odlesky.

 

Nová zdokonalená receptura pečujícího balzámu Palette Permanent Natural Color obsahuje vzácný arganový olej, který po obarvení hloubkově vyživuje vlasy a pomáhá tak k dosažení neuvěřitelného, přirozeně vypadajícího barevného výsledku. Kolekce Palette Permanent Natural Color nabízí 22 přirozených a trendy odstínů od popelavé blond po modročernou. Kromě okouzlujících, přirozeně vypadajících odstínů, nabízí perfektní krytí šedin, a to téměř u všech odstínů.


Marrakesh Dreams

Propadněte kouzlu trendy červených odstínů a dopřejte si přirozené a dlouhotrvající barevné výsledky. Kolekce Marrakesh Dreams představuje tři teplé červenohnědé odstíny – od světle měděné, přes ibiškově hnědou, až po čokoládovou. Hloubkovou péči, jež při barvení poskytují vlasům odstíny Marrakesh Dreams, zajišťuje balzám obohacený o extrakt z henny.

 

Novinkou je také nový módní odstín Granátově červený, který perfektně zachycuje smyslné potěšení z exotických červených odstínů, jež tuto sezonu kralují módnímu světu. Dopřejte vlasům červené, a přitom přirozeně vypadající módní odstíny!.


Připravila: Katka
Foto: Henkel


Diskuze: příspěvků