Shopping

Pánové, těmito dary spolehlivě potěšíte každou ženu

Přestože nám to přijde zcela prosté, zdá se, že pánové stále mají problém pochopit, co vlastně chceme. Proto vám přinášíme základní seznam darů, za které vám budeme opravdu vděčné.

Šperky ano, ale nemusíte to přehánět

Muži často tak dlouho tápou, co nám mají koupit, až skončí ve zlatnictví a koupí nám šperk. To samozřejmě není ničím, co by ženu urazilo. Naopak každá žena ocení pěkné náušnice kruhy nebo prsten, řetízek či náramek. Jenže pokud kupujete velice podobné šperky k Vánocům i narozeninám, je jich po čase už přece jen příliš.

Šperky tedy rozhodně chceme, ale spíše jako projev velké náklonnosti. Hodí se k významným dnům a výročím. Nemělo by jít o dárek, který nám koupíte, protože jste nic jiného vymyslet nedokázali.

Co takhle květina?

Naopak květiny nosíte domů výrazně méně často než bychom rády. Proč nekoupíte cestou z práce zcela obyčejnou řezanou květinu, s jejíž pomocí nám dáte najevo, že jste si na nás přes den vzpomněli a chyběly jsme vám?

Zejména pokud dostáváme květinu pouze na usmířenou, je to opravdu málo. Současně platí, že nemusíme pokaždé dostávat ten největší puget růží, který lze sehnat. Chápeme, že to leze do peněz. Ale i obyčejná květina ze supermarketu nám dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Sladké nikdy není krokem vedle

Tabulka dobré čokolády nemůže urazit žádnou ženu. Když ji budete nosit často, velice rády se s vámi o ni podělíme. A jak jistě víte, láska prochází žaludkem.

Kromě toho se nás nebojte jednou za čas pozvat na dobrý zákusek do kavárny. Však spolu nemusíme randit jen na začátku vztahu! I ženy chtějí randit pořád.

Chceme se bavit!

Když už jsme u kaváren, zůstaňme u podobného tématu. Vezměte nás o víkendu do dobré restaurace, do divadla, nebo na koncert. Rády pak s vámi na oplátku půjdeme do kina na „akčňák“ nebo třeba na MMA zápasy.

Jednou nebo dvakrát za rok je pak dobré naplánovat nějakou dovolenou. Tu samozřejmě nemusíme dostat darem, o výdaje se podělíme rovným dílem. Jde spíše o dobře strávený společný čas.

Oceníme i kosmetiku

Velice vhodným dárkem je pro nás i kosmetika. Některé dámy se samozřejmě cítí dotčené, pokud dostanou krém proti stárnutí. Jiné zase ocení, že muž dokáže pochopit, co je trápí. Sami musíte odhadnout, který typ ženy máte doma. Pokud se chcete pohybovat v bezpečnějších vodách, kupte nám pěnu do koupele, voňavé mýdlo, parfémy nebo třeba přípravky na čištění pleti.

Komerční prezentace

Zdroj informací: silvego.cz
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků